Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kto jest legendą 9 sezonu Apex Legends? Umiejętności Walkirii, zwiastuny, przecieki

Jesteśmy już blisko 9 sezonu Apex Legends, Legacy, a następną legendą okazała się Walkiria.

Krążyły plotki o tym, kto będzie nową legendą, a wszystkie znaki wskazują na postać o imieniu „Falk”.

Jak zawsze, wszystko może się zmienić w rozwoju, więc nigdy nie jest to oficjalne, dopóki programiści tego nie potwierdzą. I nie możemy zapomnieć, kiedy oszukali wszystkich „Forge” – tylko po to, by zamiast tego wypuścić Revenanta (który wyciekł).

Więc kim jest następna legenda, Walkiria, w sezonie 9?

Kim jest Walkiria w Apex Legends?

Oficjalna strona internetowa Opisać Bohaterka, prawdziwe imię Kairi Imahara jako „odważna, głośna, ognista i zaciekła”, dodając, że dorastała w „cieniu spuścizny swojego ojca. Ale teraz jest gotowa do uruchomienia własnej kolekcji”.

Fani mogą rzucić okiem na historię Valkyrie w nowo wydanych historiach z Outlands zatytułowanych „Northstar”.

Okazuje się, że jest córką Vibera, Apex Predator, która została zabita przez Jacka Coopera podczas kampanii Titanfall 2. Spotyka Kopena Pliska, przywódcę drapieżników, najwyraźniej po to, by pomścić śmierć ojca.

Viper użył Northstar Titan – który ma zdolność unoszenia się w powietrzu VTOL i jest uważany za część grupy Valkyrie. Widzimy, że Northstar jest naprawiany przez Rampart w odcinku.

Po raz pierwszy o Walkirii usłyszeliśmy w drodze powrotnej w drugim sezonie, kiedy na wewnętrznej stronie Respawn wyciekło kilka postaci w trakcie opracowywania. Na planszy był Crypto, Revenant, Loba, Rampart, a następnie Valkyrie. Oczywiście nie było to idealne rozwiązanie, bo po Ramparcie mieliśmy wersję Horizon i Fuse.

Wcześniej ujawniono wyciekający obraz pokazujący model w grze – i pasuje do tego, co widzieliśmy teraz.

Reddit: u / JoryB

Domniemany wyciek miał miejsce w Internecie, twierdząc, że ujawnił tryb Walkirii w grze.

W przeszłości Wywiad, powiedział Chad Grenier (Napisy po japońsku): „Wspomniałeś trochę o sezonie 9, ale legenda sezonu 9, mam nadzieję, że jest kochana w Japonii”.

READ  Recenzja z tygodnia 37: Apple wprowadza serię iPhone 15 z portem USB-C

Mogliśmy również po raz pierwszy spojrzeć na Szybującego lotnika w grze, ponownie podczas naszego świątecznego filmu ze 100 milionami graczy.

Pierwsze spojrzenie na Valk w Apex Legends
Rozrywka repost

To było prawdopodobnie nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na Soaring Aviator w Apex Legends

Jakie są możliwości Walkirii?

Chociaż nie znamy jeszcze na pewno jego możliwości, to jednak niektóre z nich mamy Wyciekły możliwości To daje nam wgląd w jej rozgrywkę. Po ogłoszeniu sezonu zaktualizujemy go zgodnie z potwierdzeniem.

  • Taktyczne – Pociski kasetowe: Wystrzelił pocisk, który eksplodował wiele razy.
  • bierny – Samoloty VTOL: Naprawiono skok do startu VTOL Jets – Pozwala latać w powietrzu.
  • Szczyt – Skywards: Naciśnij raz, aby przygotować się do uruchomienia. Jej koledzy mogą z nią współpracować, aby dołączyć do premiery. Naciśnij ponownie, aby wystrzelić w powietrze i wyskoczyć na spadochron.

Pseudonim Valkyrie to „Szybujący lotnik” i jest to również związane z nazwą legendarnych nazw skór, które wyciekły.

Skórki Walkirii w Apex Legends

Według zaufanego eksploratora danych, Biast12, mityczne kształty Walkirii w momencie premiery nazywane są:

  • Wsparcie powietrzne
  • Podnoszenie przepustnicy
  • Zejście Valhalla
  • Sprawiedliwość wojownika

Możemy również z tego wywnioskować, że pochodzenie Walhalli i sprawiedliwość wojownika może być jak skóry Walkirii. W mitologii nordyckiej Walkirie to potężne postacie kobiece, prawie jak anioły, które wybierają, kto umrze lub przeżyje w bitwie. W takim razie pasuje do Apex Legends.

To wszystko, co do tej pory wiemy o legendzie sezonu 9, ale będziemy was stale aktualizować, gdy będzie się pojawiać więcej informacji. W Respawn Dziewiąty sezon rozpocznie się 4 maja 2021 roku.

A do tego nowa legenda Spodziewaj się również wykrywania pozycji pierścienia, Która jest częścią Apex Legends, która wykracza poza Battle Royale. Pierwszy zwiastun tej sytuacji został już ujawniony.