Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kupuj limitowaną kolekcję, zanim zniknie

Kupuj limitowaną kolekcję, zanim zniknie

Wszystkie polecane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednak Billboard może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem jego linków detalicznych, a sprzedawca detaliczny może otrzymać pewne dane podlegające audytowi do celów księgowych.

Adam Lambert Orly nawiązało współpracę z High Drama in Honor Miesiąc dumy. Zainspirowany restauracją Lambert’s Wysoki dramat album, sześcioczęściowy zestaw żywych lakierów do paznokci będzie dostępny wyłącznie w Orlybeauty.com W piątek (2 czerwca).

Więcej z Billboardu

„Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą. Adam ma potężny głos, zarówno w swojej muzyce, jak i w obronie spraw najbliższych jego sercu” – powiedział Tal Pink, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w firmie Orly International. „Jako muzyk będący częścią zespołu rockowego, zachęcamy nie tylko do talentów muzycznych Lamberta, ale także do jego współczucia i rzecznictwa dla społeczności LGBTQ”.

Kolekcja Adam Lambert & Orly: High Drama zawiera metaliczny srebrny kolor o nazwie „płynność, jabłkowo-zielona farba o nazwie „Adam Adam” oraz błyszcząca czarno-srebrna farba o nazwie „W świetle księżyca”. Jest też złota glazura o nazwie „Hero Worship”, śliwkowy odcień o nazwie „wymyślnyoraz „Berry That” – niestandardowy duet z połyskującym morskim chromem, stworzony i wykonany przez Lamberta w Orly Color Labs w West Hollywood w Kalifornii.

Adam Lambert

Adam Lambert

Pasty do polerowania w sprzedaży detalicznej za 10,50 USD, a sześcioczęściowy zestaw za 63 USD. Dochód ze zbiórki trafi do Stań z TransOrganizacja non-profit, która zapewnia krytyczne wsparcie młodzieży transpłciowej i ich rodzinom.

Stand with Trans ma przyjemność zaprosić ją do udziału w tej ekscytującej współpracy z ORLY i Adamem Lambertem. Głos Adama będzie dla ludzi przejmującym przesłaniem o tym, jak ważne jest celebrowanie społeczności trans i LGBT, powiedziała Roz Gould Keith, założycielka i dyrektor generalny Stand z Trans.

Kup kolekcję poniżej.

READ  Steven Spielberg przekazuje milion dolarów ukraińskim grupom humanitarnym
Orly

Orly

Kolekcja Adam Lambert x Orly High Drama – Płyn

cena: 10,50 $

Kup Teraz

Kolekcja Adam Lambert x Orly High Drama — Fantasy Journey

cena: 10,50 $

Kup Teraz

Orly

Orly

Kolekcja Adam Lambert x Orly High Drama — W świetle księżyca

cena: 10,50 $

Kup Teraz

Najlepsze z tablicy ogłoszeń

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.