Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lara Worthington ogłasza oblicze marki strojów kąpielowych Seafolly | Kino

Lara Worthington prowadziła kampanię jako twarz marki kostiumów kąpielowych Seafolly.

Dzieje się tak po tym, jak australijska modelka i osobowość medialna niedawno przeprowadziła się do domu ze Stanów Zjednoczonych wraz z mężem, aktorem Samem Worthingtonem.

33-latka została ogłoszona globalnym ambasadorem kultowej marki w weekend. W poniedziałek udała się na Instagram, aby uczcić tę wiadomość serią „oszałamiających” ujęć bikini i ujęć zza kulis ostatniej jesieni. kolekcja. .

Związane z: Rzadki publiczny występ Lary Worthington

„Cześć wszystkim, @ LaraWorthington jest tutaj jako nowe oblicze Seafolly. Z radością informuję, że nowa kolekcja Seafolly pojawi się wkrótce, a przez kilka następnych dni będę kupować konto Seafolly na Instagramie” – powiedziała Lara.

„Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie zapowiedzi nowych produktów, wskazówek dotyczących stylizacji i wyjątkowych zakulisowych momentów z kręcenia naszej dwudniowej kampanii w Jervis Bay”.

Jedno zdjęcie przedstawia Worthington (z domu Bingle) leżącego na plaży na południowym wybrzeżu Nowej Południowej Walii, ubrany w czarne spodnie od bikini i beżową kurtkę Seafolly, podczas gdy inne udostępnione przez markę zdjęcia przedstawiają matkę trójki dzieci w kostiumie kąpielowym w czerwono-białe paski. Dwie części podkreślają harmonijny brzuszek.

Jeden z fanów napisał: „Piękna Lara”.

Inny dodał: „niesamowite”.

Victoria Taylor, dyrektor ds. Marketingu w Seafolly, powiedziała, że ​​kiedy po raz pierwszy zwróciła się do Worthington w sprawie współpracy, pociągnęła ją w równym stopniu pewność siebie i pasja do dobrego samopoczucia, jak miłość do Australii i plaży.

Taylor powiedziała: „Uwielbia wyrażać siebie poprzez styl i jest dla swoich fanów nieustanną inspiracją do prowadzenia satysfakcjonującego stylu życia”.

„To ta nieskrępowana oryginalność i duch, który podziwiamy i cieszymy się, że możemy powitać go w rodzinie Seafolly”.

Worthington, który w lutym rozpoczął kampanię Always Seafolly, dołącza do długiej listy znanych modelek, które wcześniej służyły jako ambasadorzy marki, od Gigi Hadid, Mirandy Kerr i Jess Hart.

READ  WWE jest na sprzedaż, ponieważ Vince McMahon wraca po zarobieniu „cichych pieniędzy”

Wróciła do domu na początku tego roku przed swoim mężem i hollywoodzkim aktorem Samem, który zagrał główną rolę dla Beau w produkcjach teatralnych wyreżyserowanych przez Wesleya Enocha. właściwy, Który obecnie gra w Sydney Theatre Company.

„Każdy mój harmonogram zależy od moich dzieci [Rocket, Racer and River]I mój mąż Sam. The Daily Telegraph.

„Każdy dzień i tydzień jest inny. W wolnym czasie lubię przygotowywać dobre jedzenie, kontynuować czytanie, chodzić na plażę, popływać lub zjeść kolację z koleżankami”.

Nowa kolekcja jest już dostępna do zakupów.