Lauri Markkanen rozświetla Polskę w swoim najnowszym spektaklu

Przez Zespół Eurohoops/ [email protected]

33 punkty nie wystarczyły przeciwko Izraelowi Ale drugi z rzędu solidny mecz Lauriego Markkanena na EuroBasket dał Finlandii wyraźne zwycięstwo. 89-59Sobota nad Polską.

Fin stracił 15 punktów w pierwszej połowie, a reszta drogi nie była potrzebna, ponieważ odległość między obiema stronami wzrosła do jeszcze bezpieczniejszego dystansu. Zajmując 17 punktów, pięć zbiórek, cztery asysty i jeden przechwyt w 23 minuty, zespół Lassie Duovy wygrał 1-1 w grupie D w Pradze.

Strzelec wyborowy Lenovo Tenerife, Sasu Salin, zdobył 18 punktów straty do sześciu rzutów za trzy. „Wczoraj była to bolesna strata, ciężka walka po dogrywce”. Wspomniał o stracie Izraela. „Musisz to zrobić w następnym meczu. Myślę, że zrobiliśmy to dobrze.

Markanana, 25 lat, Oczekuje się wymiany Cleveland Cavaliers na Utah Jazz. Ale zanim przejdzie do NBA, jest zdeterminowany, aby w EuroBasket 2022 popchnąć Finlandię tak daleko, jak to możliwe.

Otwarcie z sześcioma trójkami w pierwszej kwarcie nadało tempo Wolfpackowi w Gameday 2. Nie mogąc odpowiedzieć, Polska zremisowała 1-1 na początku sześciozespołowej grupy.

Dziś na Praskiej Arenie rozgrywanych jest jeszcze kilka meczów. Przegrywając z Polską, gospodarze Serbii. Kończy się rozkład lotów między Izraelem a Holandią.

Źródło obrazu: FIBA.KOSZYKÓWKA

READ  Lil Yachty: Przewodnik po dziecięcej kulturze dla dorosłych w rozstroju. Dlaczego Lil Yachty jest w „Polsce”?