MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 4

Sobota to dzień półfinałów i meczów o miejsce na WFC 2022 kobiet U19 w Katowicach.

Norwegia vs Węgry

W pośpiechu norweski zespół strzelił pierwsze dwa gole w pierwszych 90 sekundach. Węgry nie mogły się z tego podnieść. Norwegia dominowała przez cały mecz i ostatecznie strzeliła 19 bramek. Węgrom zdołał strzelić tylko trzy razy. Norwegia wygrała 19-3.

Istnieją statystyki konkurencji Tutaj.

Kanada vs Australia, 15 miejsce

Australia ze świetnym startem i świetnym finiszem! Już pierwszy okres był pełen widowiskowych wydarzeń i oba zakończyły się remisem. Australia zdołała strzelić pierwszą bramkę po dwóch przerwach i dlatego objęła prowadzenie w przerwie. Australia wygrała 5:3 i zajmuje 15. miejsce.

Szwajcaria vs Czechy, półfinał

Absolutny thriller półfinału. Obie drużyny po pierwszej tercji poszły do ​​szatni z remisem (1-1). Dopiero po restarcie Szwajcaria po raz pierwszy objęła prowadzenie. Czechy szybko odpowiedziały dwoma bramkami i drugą przewagą w meczu. Szwajcaria strzeliła dwa gole z rzędu i objęła drugie prowadzenie w meczu. Ale to było Anna Buruchakowa Na trzy minuty przed końcem wyrównał swoją drugą bramką. W dogrywce nie było zwycięskiego gola. Więc rzuty karne musiały wyłonić zwycięzcę. Czechy grały dobrze i grały o złoto.

Austria vs Włochy, 13. miejsce

Austria zdołała otworzyć tablicę wyników na ich korzyść. Ale to był ich jedyny cel w ciągu 60 minut. Ale Daria Liu I Elena Liu Miał różne plany i strzelił między nimi trzy gole. Zwycięstwo sprawiło, że Włochy awansowały na 13. miejsce z wynikiem 5-1.

Szwecja vs Finlandia, półfinał

Szwedzi mieli wyraźny start i po 14 minutach mieli trzy bramki przewagi. Po zdobyciu pierwszego gola przez Finlandię – reakcja Szwedów była silna i strzeliła jeszcze 3 gole bez odpowiedzi. Finlandia próbowała różnych rozwiązań, ale drużyna szwedzka była wyraźnie na szczycie. Dodawali bramkę za bramką i po wygranej 8:3 z Czechami krążyli po złoty medal.

READ  XVIII-wieczny taniec fantazyjny w Polsce, niegdyś zakazany przez komunistów, zdobył wyróżnienie UNESCO

Nowa Zelandia vs Dania, 11. miejsce

Nowa Zelandia dwukrotnie objęła prowadzenie na półmetku tego dynamicznego meczu. Jednak reakcja Danii była decydująca i sami strzelili dwa gole, aby po 49. minucie prowadzić mecz 3:2. Teraz do Nowej Zelandii należało złożenie oświadczenia i udało im się – dwa gole w ciągu dwóch minut – aby ponownie objąć prowadzenie. Ale zgadnij, która drużyna strzeliła kolejne dwa gole – była to Dania! W rezultacie wygrali 5-4 i zajęli 11. miejsce.

Niemcy vs Łotwa

Łotwa prowadziła już 3:0 nawet po ośmiu minutach pierwszej kwarty. Samantha Persina Nie zdobyła gola, ale była trzykrotnym hitem. Miał najwięcej punktów w meczu z trzema asystami. Niemcy nadal walczyli, strzelając tylko jednego gola w czterech meczach. Łotwa wygrała 4-0.

Polska vs Słowacja, 5 miejsce

Gospodarze Polska starali się wygrać swój drugi mecz. Ale to Słowacja strzeliła pierwszego gola. Polsce udało się zremisować w pierwszym okresie. Słowacja po pierwszej przerwie zaczęła bardzo dobrze, strzelając trzy gole z rzędu. Polska nigdy się nie poddała i dwukrotnie zdołała zredukować deficyt do jednego gola. Ale Słowacja wygrała 5-4 ze świetnym wynikiem.

Znajdź wszystkie powtórki meczów, skróty i wywiady Kanał YouTube IFF 1.