Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Legenda popu lat 80. aresztowana za pijaństwo

Legenda popu lat 80. aresztowana za pijaństwo

Legenda popu lat 80. Sam Fox spędził noc w więzieniu po aresztowaniu za rzekomą bójkę po pijanemu w samolocie.

Modelka i gwiazda popu (56 l.) była na pokładzie samolotu British Airways do Monachium, kiedy wdała się w kłótnię z innym pasażerem.

Źródła podają, że samolot znajdował się na pasie startowym i był gotowy do startu, ale został przekierowany na londyńskie lotnisko Heathrow po tym, jak „Fox wystartował”.

Pasażerowie zostali zmuszeni do opuszczenia pokładu i zakwaterowani w hotelu. A następnego dnia wyruszyli w podróż.

Policja podała, że ​​50-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem, że była pijana w samolocie, i została zwolniona za kaucją do marca.

Fox oświadczyła, że ​​pomaga w dochodzeniu i „głęboko ubolewa nad wszelkimi spowodowanymi zakłóceniami”.

Gwiazda przeżyła tragedię w marcu ubiegłego roku, po nagłej śmierci jej siostry Vanessy w wieku 50 lat na zawał serca.

Siostry były bardzo blisko; Przed wydaniem autobiografii „Forever” z 2017 roku Sam opowiedziała, jak Vanessa uratowała ją, gdy została zaatakowana przez ich ojca alkoholika, Pata.

„Myślałem, że mnie zabije i błagałem, żeby przestał” – wspomina 56-letni Fox. Kiedy próbowałam wstać, kopnął mnie mocno w brzuch, co mnie zszokowało, i nie przestawał.

„Moja siostra Vanessa usłyszała, co się dzieje, i skoczyła mu na plecy, żeby go ode mnie odciągnąć”. To kolejny zawód modelki i gwiazdy popu Foxx, która po raz pierwszy pojawiła się w The Sun 40 lat temu – osiem lat po śmierci na raka swojej wieloletniej partnerki Myry Stratton.

Siostra Fox zmarła kilka dni po kręceniu jej występu w programie Celebrity MasterChef, a Fox wzruszyła się, gdy w zeszłym roku w wywiadzie dla The One Show omawiała swój udział w konkursie kulinarnym.

„Trenowałem” – wyjaśnił Fox [for MasterChef] Spędzić dobre dwa tygodnie z moją siostrą, ponieważ moja siostra jest niesamowitą kucharką. Zawsze robiła najlepsze domowe ciasto na świecie, więc ćwiczyliśmy razem i ją nagrywałem – to moja młodsza siostra, możesz usłyszeć, jak mnie ocenia i mówi: „Musisz się wyrażać tak wyraźnie, jak tylko potrafisz, tak wyraźnie, jak to tylko możliwe!” Niestety zaraz po kręceniu MasterChefa straciłam siostrę.

READ  Recenzja: „Takie małe rzeczy” to smukła powieść

Dodała: „Tak, moje domowe ciasto było przepisem mojej siostry i nadal mam wszystkie jej naczynia i wszystkie puree ziemniaczane. Byłaby taka dumna i była taka dumna, kiedy dostała się do programu, ponieważ jest wielką fanką programu .”