Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Legendarny wokalista Hariharan komponuje muzykę do pierwszego indopolskiego projektu „No Means No”

Filmy wyprodukowane za granicą przez lata robiły furorę w Indiach, a filmy hinduskie od lat cieszą się światową publicznością. Teraz, w jednym z pierwszych przypadków, indyjscy producenci łączą siły z zagranicznymi twórcami, aby wyprodukować nowy film. pod tytulem Nie znaczy nieWspółpraca twórców z Indii i Polski znana jest jako pierwszy „indopolski” projekt.

Film z Dhruv Verma w roli głównej, wyreżyserowany przez Vikasha Vermę. W filmie wzięli udział weterani, a jednym z nich był legendarny piosenkarz Hariharan. Weteran nagrał muzykę do projektu, współpracując z synami Akshayem i Karanem.

Hariharan nagrywa muzykę do filmu indopolskiego Nie znaczy nie

Hariharan skomponował muzykę do filmu ze swoim synem Akshayem Hariharanem i cieszył się pracą nad tym projektem.

Powiedział w oświadczeniu: „Nie znaczy nie, to światowej klasy film polsko-indyjski w reżyserii Vikasha Vermy z Dhruvem Vermą w roli głównej. Nawiasem mówiąc, ja i mój syn Akshay Hariharan stworzyliśmy muzykę do filmu”.

Dodał: „To był bardzo interesujący projekt z dużą ilością wbudowanej muzyki i elektronicznej ścieżki dźwiękowej wykonanej przez Akshay. Uwielbialiśmy pracować nad tym projektem”.

Shreya Ghoshal jest także jedną z wokalistek na płycie. Arvinder Singh użyczył również swojego głosu w filmie.

Hariharan dołożył wszelkich starań, aby nadać albumowi wyraźnie europejski charakter. Uczynił to poprzez swobodne użycie wiolonczeli i fortepianu, aby nadać mu pożądany smak. Ponadto związał się z muzykami z Niemiec, Białorusi i innych części Europy, aby oddać partytury.

Akshay Hariharan jest producentem muzycznym filmu, a Karan Hariharan jest jedną z wokalistek na płycie. Ten pierwszy bawił się też dobrze komponując muzykę europejską, a także szkolił go ojciec.

„Nie oznacza, że ​​nie jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów wyreżyserowanych przez Vikasha Vermę, w którym wpatruje się Dhruv Verma i wielu wspaniałych aktorów. Jestem zaszczycony, że mogę być producentem muzycznym i kompozytorem tego filmu” – powiedział w oświadczeniu.

„To było wspaniałe doświadczenie, ponieważ przeszło wiele ciężkiej pracy i otrzymałem wiele wskazówek od Hari Ji. Jest to w zasadzie mieszanka indyjskiej, europejskiej, elektronicznej i wszelkiego rodzaju innej muzyki. Mamy nadzieję, że tak się stało „. – dodał Akshay.

Wśród innych weteranów, którzy wystąpią w filmie, jest aktor Gulshan Grover. Film był kręcony w Polsce w temperaturze -30°C.

READ  Prześladowca Taylor Swift został aresztowany po raz trzeci w zaskakujący sposób

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualności telewizyjne. Świat Republiki jest Twoim jedynym celem podróży Bollywoodzkie wiadomości. Obserwuj nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.