Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Liam Neeson był niezadowolony ze Stevena Spielberga podczas Listy Schindlera

Jeśli zapytasz ludzi, jakie są najlepsze filmy wszechczasów, nie potrwa długo, zanim usłyszysz słowa Lista Schindlera. Ten dramat historyczny w reżyserii Stevena Spielberga, którego akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej, jest uważany za arcydzieło, podążając śladami Oskara Schindlera, próbującego ocalić ponad tysiąc polsko-żydowskich uchodźców przed Holokaustem, podejmując wielkie osobiste ryzyko.

Oparty na faktach film, w którego rolę Oskara Schindlera wcielił się aktor z „Gwiezdnych Wojen”, Liam Neeson, co jest uważane za jedną z najlepszych kreacji tego aktora i zaowocowało nominacją do Oscara.

Jednak podczas gdy Neeson nadal jest zakochany w Liście Schindlera, legenda kina akcji głośno mówi, że praca ze Spielbergiem była dla niego intensywna i trudna oraz że nie był szczęśliwy w różnych momentach.

rozmawiać z Spóźniony pokaz W RTE Neeson badał swój obszar. „Myślę, że to świetny film i myślę, że Stephen nakręcił naprawdę świetny film. W ogóle nie jestem zadowolony ze swojego występu. Ponieważ nie widzę w nim nikogo ze mnie. Tylko ja, Liam Neeson, wiesz? ”

„Steven wyciągnął mnie bardzo, bardzo, bardzo delikatnie. Były chwile – jakby strzelił mi papierosem… Byłem wtedy palaczem, a on mówił mi, kiedy palić. Mówił mi, kiedy oddychać ”.

Aktor kontynuował, wyjaśniając, jaki to miało na niego wpływ: „Pamiętam, jak powiedziałem:„ Nie mogę sobie z tym poradzić ”. Nie jestem manekinem, wiesz? W każdym razie jest wiele scen, więc kiedy to oglądam, zdaję sobie sprawę, że Stephen dokładnie pokazuje mi, jak trzymać papierosa, kiedy oddychać, kiedy patrzeć tu, a kiedy tam. Więc nie jestem zadowolony ze swojego występu, chociaż uważam, że film jest świetny”.

Szczere komentarze Neesona są wspaniałe, dają wgląd w to, jak to było pracować pod okiem Spielberga w roku, w którym wyreżyserował także Park Jurajski. Być może najbardziej godną uwagi częścią przemyśleń Neesona jest jednak to, jak potrafi odróżnić sukces samego filmu od tego, jak postrzega sukces swojego występu w nim.

READ  Technologia generatywna to kolejna wielka rewolucja w branży kreatywnej

Pomimo własnych problemów Neesona z produktem końcowym, film nadal jest jego najlepszą rolą w jednym z najważniejszych filmów wszechczasów. Aby uzyskać więcej informacji na temat Spielberga, sprawdź nasze listy najlepszych filmów science fiction, najlepszych thrillerów, najlepszych filmów katastroficznych i najlepszych filmów wojennych. On jest na nich wszystkich.