Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Little Croatia Park w Krakowie podkreśla ofertę turystyczną Splitu-Dalmacji

30 czerwca 2021 – Mała Chorwacja to nowy park w Krakowie poświęcony promocji Chorwacji!

Podczas uroczystego otwarcia Małej Chorwacji w dniu 27 czerwca, krakowski park w całości poświęcony promocji Chorwacji, Rada Turystyki Żupanii Splicko-dalmatyńskiej, jedynego obszaru turystycznego, który się zaprezentował, skorzystała ze specjalnej promocji możliwości turystycznych. i oferty.

W szczególności polscy goście w Chorwacji zawsze zajmują pierwsze miejsce pod względem liczby, więc atrakcyjne otwarcie parku „Mała Chorwacja” w Krakowie było okazją do przypomnienia im oferty turystycznej środkowej Dalmacji.

W pawilonie promocyjnym Chorwackiej Narodowej Rady Turystyki i Prowincji Split-Dalmacja oprócz materiałów promocyjnych wyznaczono specjalnych animatorów dla dzieci, które przyciągnęły je do pawilonu Rady Turystyki Prowincji Split-Dalmacja z grami, rysunkami i rozrywką.

IMG-20210628-WA0006.jpeg

IMG-20210628-WA0004.jpeg

Ponieważ otwarcie Małej Chorwacji w Krakowie w niedzielę było trochę rodzinnym wypadem z wieloma dziećmi, do domu wróciła książeczka obrazkowa Dalmatiner, po polsku, wydrukowana przez Powiatową Izbę Turystyczną, w której prezentowane są najatrakcyjniejsze miejsca turystyczne środkowej Dalmacji z rysunkami i opowiadaniami.

IMG-20210628-WA0004.jpeg

„Polski rynek jest szczególnie ważny dla naszego województwa, ponieważ Polacy najchętniej wybierają nasz region na wakacje. I chociaż większość z nich to goście samochodowi, ważne jest, aby Split był dobrze skomunikowany samolotem z wieloma polskimi miastami, ponieważ więcej i coraz więcej nowych miast wybiera gości z tego kraju Samolotem, żeby tam dotrzeć szybciej.Według wszystkich informacji od partnerów biznesowych, obecne rezerwacje z Polski są bardzo zbliżone do danych z 2019 r. Od nas zależy, czy zrobimy wszystko, aby włączyć rezerwacje premium na przyloty i duże rezerwacje, powiedział Joshko Stella, dyrektor Zarządu Turystyki Powiatu Split.Dalmacja „Warunkiem jest dobra sytuacja epidemiologiczna, którą musimy utrzymać”.

Aby dowiedzieć się więcej o podróżowaniu po Chorwacji, śledź dedykowaną stronę TCN.