Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

LLP kupuje portfolio pięciu polskich parków magazynowych

Firma Polish Logistics LLP nabyła swoje portfolio od AEW Europe z pięcioma parkami logistycznymi w Polsce o powierzchni 208 992 metrów kwadratowych.

Wehikuł inwestycyjny został założony jako inwestor narożny z Rhino IO Logistics z siedzibą w Wielkiej Brytanii (joint venture pomiędzy Rhino Capital i IO Asset Management) (również z siedzibą w Londynie) w rogu przez Otto, Bosnę, Sosnovich, Peelsco-Piano i Rhys. Są wynajmowane 28 najemcom, w tym Hutchinson, Omega Bilsno, Tomco i Pecas. W marcu 2020 roku, na krótko przed ogłoszeniem wybuchu epidemii, firma AEW zgodziła się sprzedać aktywa Inwestycje w ramach filaru szwajcarskiego, Oddział Swiss Insurance Company.

Zakończenie dwóch transakcji w roku infekcji jest świadectwem dla wszystkich zaangażowanych zespołów. To niedawne przejęcie pokazuje zdolność Rhino Io do zapewniania międzynarodowym partnerom atrakcyjnych transakcji, nabywania różnorodnych aktywów i szybkiego zawierania umów. To początek naszego aktywnego programu zarządzania aktywami, który będzie wdrażał środki w celu osiągnięcia najwyższych standardów ESG w całym portfelu.
Dorota Latkovska, dyrektor inwestycyjny, Rhino Partners

Drugą transakcją, którą Polish Logistics LLP sfinalizowała podczas epidemii, było jej pierwsze przejęcie w czerwcu 2020 roku. Miasto logistyczne, Oraz 135 000 metrów kwadratowych nieruchomości w Pyotrkov Tripunalski.

W przypadku ostatniego kontraktu spółce Polish Logistics LLP doradzały Dentons i CPRE, natomiast Allen & Ovary i J.L.L. Kredyt został sfinansowany przez BNP Paribas Bank Polska.

READ  Moc OZE w Polsce rośnie, ale nadal dominuje węgiel - raport - EURACTIV.com