Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trzecie miejsce dla Team Childhood Pierwsze miejsce dla Polskiej Gwinei

Trzecie miejsce dla Team Childhood Pierwsze miejsce dla Polskiej Gwinei

Grupa Dzieciństwo I 11 maja 08:02 czasu PST

Przed The Ocean Race Europe, Team Childhood przesyłam wstęp. Dziewięciu marynarzy poniżej 30 roku życia.

Skończyłem dzisiaj jako trzecia łódź na Gwinei Team Childhood Poland po niesamowitym 24-godzinnym etapie. Kilka minut za AmberSail 2 z Litwy. W tej pierwszej fazie przedmowy zwycięstwo przypadło żaglowi. Austriacki Ocean Race Project zajął czwarte miejsce, pół godziny za Team Childhood I. Wszystkie cztery zespoły jadą na to preludium w ramach przygotowań do The Ocean Race Europe, który rozpocznie się pod koniec maja.

„Widziałem to na filmach”

Współkapitan Jelmer van Peek był pozytywnie nastawiony do podróży zespołu. Van Peek: „Patrząc wstecz na te ostatnie 24 godziny, jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Za kilka dni widziałem, jak blisko mogą być wyścigi na filmach z The Ocean Race. Teraz mi się podoba. To niesamowite. Było bardzo blisko, ciągle zmienialiśmy pozycje, niestety dla nas ostatecznie wyszło to na ich korzyść, ale ufam tej drużynie, dużo się uczymy i robimy duże postępy.

Peter-John Postma dodaje do Van Peek: „Drużyna z Litwy podróżuje razem od prawie dwóch lat. Podróżują razem od kilku godzin jako grupa. Podróżujemy razem od półtora tygodnia. Lepiej teraz. ”

– Trochę opadamy. Mielibyśmy trochę więcej problemów z utrzymaniem prędkości na łodzi. To część tego doświadczenia, którego teraz brakuje.

Ocean Race Europe Selection

Ocean Race wykorzystuje przedmowę Postma, aby wybrać żeglarzy w wieku poniżej trzydziestu lat do Europy. Jeden z najlepiej wykwalifikowanych żeglarzy, Lars von Steckellenborg, utalentowany w Rotterdam Offshore Sailing Team, po pierwszej fazie miał następujące reakcje. „Walka ramię w ramię z AmberSail 2 przez całą noc była niesamowita. To był dla nas świetny trening. Przy stałych wiatrach od 20 do 25 węzłów byliśmy dobrze przetestowani jako drużyna”.

READ  Port Lotniczy Łódź: Anna Mitera – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Łódź, wyróżniona w gronie 100 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki w 2023 roku | Port Lotniczy Łódź Centralna Polska

Lista zespołu wprowadzającego:

1. Jelmer van Peek (NED) – współkapitan
2. Głos Rutgersa (NED)
3. Max Deckers (NED)
4. Laura Van Veen (NED)
5. Ariane van de Lustrecht (NED)
Lotnisko Lars von Stecklenburg (NED)
Robin Jacobs (NED)
Julius Holstrom (Szwecja)
9. Matt Whitehead (SA)
Peter John Postma (NED)
11. E.J. Van Houselt (N.E.T.) – kapitan

Wprowadzenie

12 maja 2021 r. – Poziom 2: Gwinea, POL => Sztokholm, S.W.E.
16 maja 2021 r. – Poziom 3: Sztokholm, SWE => South Sweden Way Point.

Ocean Race Europe

29 maja 2021 – Zadzwoń 1: Lorient, FRA => Coscois, POR.
6 czerwca 2021 – Zadzwoń 2: Coscois, PO => Alicante, ESP.
13 czerwca 2021 – Zadzwoń 3: Alicante, ESP => Genua, IDA