Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Logitech Litra Practical Glow: łatwa w użyciu lampka do selfie

Zdjęcie osoby trzymającej Litra Glow ze statywu

Logitech Litra Glow to bardzo proste rozwiązanie problemów z oświetleniem biura.
Zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Żałuję, że nie mam rozwiązania takiego jak Logitech Litra Glow, kiedy zacząłem kupować drobiazgi, aby zbudować moje idealne biurko warunki oświetlenia. Zajęło mi kilka lat, zanim wylądowałem na mojej obecnej konfiguracji czatu wideo i transmisji na żywo, i to po odrobinie prób i błędów. Nawet wtedy czasami wydaje się to przesadą, aby mieć statyw na otwartej przestrzeni Po prostu siedzę przy biurku i odbieram telefony.

Litra Glow jest częścią oferty Logitech for Creators, który obejmuje takie marki jak Blue Microphones (który sprawia, że ​​bardzo popularny mikrofon transmisyjny Yeti). Jednak Litra Glow z pewnością przyda się poza typami kreatywnymi, ponieważ wielu z nas nadal pracuje w domu (nadal? na zawsze?). Są zmęczeni upodabnianiem się do trolli.

Lubię Litra Glow ze względu na jej stosunkowo niewielkie rozmiary. Jest na tyle skromny, że nie potrzebujesz dedykowanego statywu ani miejsca na biurku, aby go podeprzeć. Instaluje się na dowolnym monitorze, takim jak kamery internetowe dostarczane z Logitech. To także tylko 60 USD ze statywem. Chociaż kosztuje trochę więcej niż niektóre inne opcje, które możesz znaleźćFirma Logitech sprawiła, że ​​oświetlenie w całym serwisie YouTube jest łatwe w użyciu i dostępne.

Szybka i łatwa konfiguracja

Obraz Litra Glow wiszący na laptopie

Litra Glow wisi wszędzie, podobnie jak kamery internetowe Logitech.
Zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Litra Glow to w zasadzie dobrze podtrzymywana, bezramkowa lampka do selfie. pasek Technologia TrueSoft firmy Logitech, która twierdzi, że Zapewnia wystarczająco dużo światła dla każdego kolor skóry. Posiada wbudowany uchwyt do ekranu Dostępny jest 4-calowy teleskop pionowy i 2-calowy przedłużacz poziomy. Światło znajduje się również na obracanym o 360 stopni blacie, dzięki czemu można je odwrócić i podeprzeć zgodnie z własnymi potrzebami oświetleniowymi. Możesz też odwrócić go, aby zdjąć go z podstawy monitora i zamontować na statywie.

Litra Glow jest również wyposażony w kabel USB-C na USB-A o długości 5 stóp do podłączenia do komputera. To sprawia, że ​​jest przystępny cenowo dla niektórych starszych systemów, ale nadal będziesz potrzebować USB 3.0.

Obraz Mount Litra Glow

Stojak Litra Glow jest przydatny i regulowany.
Zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z produktu firmy LogitechWiesz, że są piękne łatwy w użyciu. Litra Glow jest tak prosty, jak plug and play z tyłu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, prawdopodobnie możesz to kupić w ostatniej chwili i włączyć kilka minut później na czacie wideo. Nie musisz nawet korzystać z Logitech G Hub, jeśli nie chcesz, ponieważ Suwaki temperatury i jasności Litra Glow są dostępne z tyłu lampy (po obu stronach przycisku zasilania).

Zrzut ekranu ustawień Litra Glow w G Hub

Logitech G Hub nie jest dla Ciebie niczym nowym, jeśli korzystasz z innych urządzeń firmy Logitech.
zrzut ekranu: Florencja Ion / Gizmodo

Jeśli chcesz więcej dostosowywać, możesz udać się do Logitech G Hub, aby zacząć poprawiać rzeczy. Możesz regulować jasność do 250 litrówmax. Możesz także zmieniać temperaturę barwową Litra Glow w zakresie od 2700K do 6500K, co stanowi pełne spektrum.

Firma Logitech oferuje w oprogramowaniu wstępne ustawienia temperatury, które mogą pomóc w poruszaniu się w różnych dostępnych sytuacjach oświetleniowych. Możesz także skonfigurować własną konfigurację, jak chcesz i zapisać ją w aplikacji.

Chcę poświęcić chwilę, aby ostrzec Cię o dziwnej fragmentacji oprogramowania Logitech wśród jego rozszerzeń. Rozumiem, że każda aplikacja jest przeznaczona dla określonej grupy, ale za każdym razem, gdy ich szukam, wpatruję się w trzy różne ikony Logitech w menu Start. Jeśli Nie chcesz się denerwować?Upewnij się, że trzymasz się urządzeń z listy Logitech for Creators lub upewnij się, że korzystają z oprogramowania G Hub.

jasne światło

Obraz Litra Glow rozświetla figurkę Pokémon

Rozświetl swoje podwórko przyćmionym blaskiem, jeśli wolisz nie skupiać się na oświetlaniu siebie.
Zdjęcie: Florencja Jon

Obecnie używam D50, który kilka lat później przekonwertowałem za pomocą pliku Neewer Round Selfie Light Mam to na Amazon. Neewer zaczął lekko mrugać, powodując od czasu do czasu bóle głowy. Czasami nie mogłem oglądać transmisji na żywo bez konieczności kładzenia się później.

Na szczęście nie mam tych problemów z Daznne, ale czasami jestem przytłoczony ilością miejsca, które zajmuje i muszę podłączyć go do gniazdka, aby zapalić się w aparacie. Poświata litra jest mniejsza niż Rzecz W każdej chwili poradzi sobie, a jest na tyle cienki, że zmieszczę go w szufladzie, gdy potrzebuję odzyskać trochę miejsca.

po Logitech Litra Glow wysłał mnie do wypróbowania, Zaciągnąłem zasłony zaciemniające i wyłączyłem nastrojowe światła, żeby zobaczyć, co to światło może zrobić. Przy maksymalnej jasności tCieplejsze światło sprawiało, że efekt wyglądał jak w antyku, podczas gdy bielsze światło wyglądało bardzo sztucznie – jak latarka w mojej twarzy. Najlepsze oświetlenie było takie dokładnie Średni bit, od 4500K do 5000K na suwaku widma.

Jeśli podczas spotkania lub nagrywania siebie stoisz przed oknem z dużą ilością światła, może się okazać, że Litra Glow jest zbędna. Przekonałem się, że gdyby był naprawdę słoneczny dzień, dodatkowe światło sprawiłoby, że przed kamerą wyglądałbym niewyraźnie. Ale może pomóc poprawić kolory w szary dzień, zwłaszcza jeśli chcesz dodać trochę ciepła do swojego otoczenia.

Obraz przycisków wstecznych Litra Glow

Przyciski Litra Glow z tyłu są łatwe w użyciu do szybkiej regulacji bez oprogramowania.
Zdjęcie: Florencja Ion / Gizmodo

Mam też plik kostka winna, którego używam do subtelnego podświetlania zdjęć, ale nie jestem fanem jego interfejsu użytkownika. Czasami mechanizm przytrzymywania spustu jest ostatnią rzeczą, z którą chcę się zajmować, gdy muszę zrobić zdjęcie, a przytrzymanie suwaka temperatury może być nużące. Wolę sięgnąć po przycisk Litra Glow po temperaturę barwową i jasność.

W rezultacie zacząłem często używać Litra Glow do robienia zdjęć mojego zestawu Tamagotchi. Jeśli okaże się, że tworzysz filmy TikTok lub rolki na Instagramie, aby poradzić sobie z monotonną zastojem naszego życia wciąż w pandemii, być może nadszedł czas, aby rozważyć lekką, regulowaną lampkę do selfie, taką jak Litra Glow.

READ  Alan Wake Remastered wyciekł do sieci