Lokalne podsumowanie: Chłopaki z Freiburga wyprzedzili Polskę z trzema dodatkowymi przerwami czasowymi

Polska – Polska wycofała się z deficytu w drugiej połowie z 14 punktami i wygrała z Freiberkiem w trzech rzutach, gdy Riders Knights skrzyżowali się, by wygrać w koszykówkę chłopców 73-65 w poniedziałek.

Polski senior, Isaiah Hill, wykonał dwa rzuty wolne w ostatnich 40 sekundach. Rycerze objęli prowadzenie pod koniec pierwszej rundy, ale na drugą odesłał ich Eli Mahan z Akademii Freiberga. W trzeciej dogrywce Will Hallam zdobył siedem punktów, dając Raiders the Knights prowadzenie 16-8.

Polska (5-5) Junior Hunter Gibson prowadził z 33 punktami. Były w nim trzy trzypunktowe wskazówki. Sophomore Hayden Kristner również przefiltrował trzy płytki i zakończył z 15 punktami. S. Joseph Ringweight zdobyła osiem, a Hill Knights siedem.

Amel Myoji zdobył najwięcej punktów dla Freiburga (6-5) z maksymalnie 15 punktami, podczas gdy Eloy Terricopras dodał cztery punkty za 3 punkty i 14 punktów. Kyle Littlefield (12 punktów) i Hallam (11) również podwoili prowadzenie Raidersów. Mahan zdobył osiem punktów.

Koszykówka damska
Oak Hill 48, Lizbona 9: Arianna Thibo zdobyła pod koniec sezonu 10 punktów i 10 goli zawodników przeciwko Greyhounds w Lizbonie.

Baiz Konya dodał osiem punktów, Anna Beach siedem, a Amara Denis sześć punktów za Oak Hill.

Emily Libby była najlepszym strzelcem w Lizbonie z pięcioma punktami, a Mercedes Blanchett cztery punkty.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail do konta wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.