Lokalne podsumowanie: Polki spadły na czwartym miejscu we Fryburgu

Polska – Brooke Emery zdobyła 27 punktów, w tym dziewięć w czwartej kwarcie, kiedy Freiburg Academy wycofała się z Polski o zwycięstwo 45-36 kobiet w koszykówce w czwartek wieczorem.

Freiberg awansował na czwarte miejsce 31-30, ale w ostatniej kwarcie pokonał Polskę 15-5.

Emily Walker (sześć punktów) i Camden Jones (trzy) zdobyli po 3 punkty na czwartym miejscu dla Raiders.

Emma Cockney przyspieszyła Polskę z 10 punktami, w tym parą trójki w pierwszym kwartale.

Emma Williams zdobyła pięć ze swoich siedmiu meczów w drugiej kwarcie, zmieniając deficyt Knights 14-12 na prowadzenie 25-24 do przerwy. Thea Thornton i Kali Paradis dodali po trzy punkty na pięć i zajęli drugie miejsce.

Darmowy 41, szary-nowy Clochester 35: Rachel Wall zdobyła 20 punktów, gdy Falcons zlikwidowali 8-punktowy deficyt w przerwie, który wyeliminował Patriots w Gray.

Megan Triscol awansowała z 11 punktami.

Sarah Fektu prowadziła Gray-New Gloucester z 12 punktami. Mickenzie Davis miał 10.

North Yarmouth Academy 83, Lizbona 13: Erin Reid zdobyła 11 ze swoich 23 punktów w pierwszej kwarcie, gdy Panthers objęły prowadzenie 24-2 i wjechały do ​​finału sezonu chartów w Lizbonie.

Angel Huntsman dodał 21 punktów dla North Yarmouth Academy.

Emily Libby miała dziewięć punktów dla Lizbony.

MD. Arat 52, Edward Mały 33: Lauren Magno zdobyła 11 punktów w meczu, dzięki obszarowi z trio 3-punktowymi, a Orły awansowały na duże prowadzenie i nigdy nie spojrzały wstecz na Red Edis w Topsham.

Jatan Lohar dodał 10 punktów za Mt. Ararat po kwarcie prowadził 17-2.

Jenny Saput prowadziła konsekwentnie w ataku Edwarda Little’a z 10 punktami (osiem różnych wyników, siedem, które stworzyły kosze).

Koszykówka chłopców

MD. Abram 50, Spruce Mountain 41: Hunter Warren zdobył 16 punktów więcej w meczu, gdy Roadrunners objęli prowadzenie w pierwszej kwarcie przeciwko Phoenix w Salem.

READ  Gniew z powodu polskiego planu uniemożliwienia Żydom odbudowy wojennych domów | Masakra

Cotton Billsbury dodał 12 punktów (10 z niewłaściwej kolejności), a Adam dodał 10 punktów za Loos Mount. Abrams prowadził kolejno 14-8.

Lorne Grontin i Camden Phillips zdobyli po 11 punktów za przyspieszenie Spruce Mountain.

Grey-New Clochester 71, bezpłatny 60: Jay Hawks dodał 15 punktów, a Wyatt Kenny dodał 12 punktów, gdy Patrioci pokonali Sokoły na wolnej burcie.

Aubrey Lincoln i Darrell Glaston asystowali po 11 punktów każdy.

Colby Arsenal zdobył dla Freeport 25 punktów.

ZJEDNOCZONA KOSZYKÓWKA

Lewiston 57, Polska 32: Podopieczni Abdurrahmana Alego zdobyli maksymalnie dziewięć punktów, pokonując przyjezdnych Rycerzy Błękitnych Diabłów w Polsce.

Joe Hall i Owen Smith dodali po osiem do Lou Histona.

Jacob Paradis zdobył więcej niż 10 punktów w jednym meczu dla Rycerzy, a McClellan Fournier dodał osiem.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail do konta wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.