Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sportowiec Irlandia potwierdza pozytywny przypadek rządu powracającego z Polski

Sportowiec Irlandia potwierdził, że członek irlandzkiej drużyny wrócił z pozytywnego testu na Covid-19 w czwartek rano po wzięciu udziału w Halowych Mistrzostwach Europy w Toronto, w Polsce w weekend.

W rezultacie skontaktowano się ze wszystkimi członkami zespołu osobiście, a bliskie osoby, z którymi osoba podróżująca pozytywnie oceniła, są teraz samoizolowane przez pierwsze 10 dni od ostatniego poniedziałku, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zdrowia publicznego.

Sportowiec Irlandia komunikuje się ze wszystkimi odpowiednimi władzami w celu załatwienia tej sprawy i nadal przestrzega wszystkich protokołów uzgodnionych z Komitetem Doradczym Ekspertów Sports Ireland i HSE.

Po tym, jak biegacz na 3000 metrów powrócił do „słabo dodatniego” przed wyjazdem, zawodnik Dork McLehwini późno opuścił zespół, pomimo licznych negatywnych testów po obu stronach.

Cała brytyjska drużyna lekkoatletyczna jest zmuszona do samoizolacji po powrocie jednego z pracowników wspierających pozytywny test biegu bocznego dla Covita-19.

46-osobowy skład, który zdobył łącznie 12 medali na mistrzostwach, został potwierdzony przez brytyjskich sportowców, że przebywa w izolatce przez 10 dni pod kierownictwem rządu Wielkiej Brytanii.

Pomimo rygorystycznych protokołów wszyscy startujący w zawodach sportowcy po przyjeździe do Polski iz powrotem do Toronto muszą mieć wynik negatywny, a także poddawać się dodatkowym badaniom co pięć dni, w którym to przypadku miało to wpływ na wiele pozytywnych przypadków.

Polski zespół mężczyzn 4 x 400 m, który chciał zdobyć złoto, musiał wycofać się po erupcji, a belgijska sprinterka Elaine Bering została również zmuszona do wycofania się z półfinału na 60 m, krytykując metodę testową, mówiąc, że była to fałszywie pozytywna.

READ  Przychody sięgnęły 23,4 mld zł