Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lords of the Fallen ma zwiastun fabularny i jest szalony

Lords of the Fallen ma zwiastun fabularny i jest szalony

Lords of the Fallen to jeden z tytułów, na który gracze najbardziej czekają w tym roku. W zeszłym miesiącu wydawca gry, CI Games, wypuścił rozszerzony zwiastun gry, który wzbudził emocje wśród graczy. Studio opublikowało teraz zwiastun fabularny podczas trwającej konferencji Gamescom w Niemczech.

Lords of the Fallen to następca gry z 2014 roku o tym samym tytule.

Dwuipółminutowy zwiastun rozpoczyna się złowrogą sceną przedstawiającą mężczyznę idącego przez bagno. Mamy wrażenie, że coś ukrywa: jego oddech jest ciężki, a w oddali słychać warczenie. Mamy rację, po kilku uderzeniach serca staje twarzą w twarz z potworną istotą, która przebija go bardzo długim pazurem, a następnie odcina mu głowę.

Przez następne kilka minut słyszymy, jak demoniczny bóg Addir opowiada o motywach swoich działań. Zobaczyliśmy także niesamowite sceny walki, które przyspieszają nasze oczekiwanie na premierę. Podobnie jak rozszerzony zwiastun gry, zwiastun fabuły Lords of the Fallen jest przyjemny w oglądaniu.

Jeśli CI Games uda się to osiągnąć, nasze oczekiwania nie pójdą na marne. Ale w takim razie pytanie, czy mogą?

Opis Lords of the Fallen daje lepsze wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać po tytule. Brzmi ono: „Po epoce okrucieństwa tyranii, demoniczny bóg Adder został w końcu pokonany. Ale bogowie… nie upadają na zawsze. Teraz, po eonach, zbliża się zmartwychwstanie Addera. Jako jeden z legendarnych Mrocznych Krzyżowców , podróż przez oba światy żywych.” i umarłych w tej rozbudowanej grze RPG, obejmującej ogromne bitwy z bossami, wymagające, szybkie walki, ekscytujące spotkania z postaciami oraz głęboką i wciągającą historię.

Zwiastun fabularny Lords of the Fallen tylko zwiększył oczekiwanie na grę.

Lords of the Fallen to następca gry wideo o tym samym tytule z 2014 roku, której akcja rozgrywa się około 1000 lat po wydarzeniach z tego tytułu. Jest to jedna z nadchodzących gier, których zwiastun zostanie udostępniony na targach Gamescom. Kolejną grą jest Crimson Desert, przygodowa gra akcji autorstwa Pearl Abyss, twórcy Black Desert. O tym wszystkim możesz przeczytać tu.

READ  Samsung dodaje wykrywanie upadku i ulepszone monitorowanie stanu zdrowia do starszych zegarków Galaxy

Lords of the Fallen zadebiutuje 13 października. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5, Xbox Series S i Xbox Series X. Możesz Zamów ją w przedsprzedaży na Steamie I zdobądź dodatkowe przedmioty. Wersja standardowa kosztuje 59,99 dolarów, a wersja deluxe – 69,99 dolarów.