Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Luka Doncic i Słowenia vs. EuroBasket 2022 kwartały i więcej  Jak zobaczyć Polskę

Luka Doncic i Słowenia vs. EuroBasket 2022 kwartały i więcej Jak zobaczyć Polskę

Supergwiazda Dallas Mavericks Luka Doncic Teraz się pali. Miał trzy proste mecze 30-punktowe, w tym pobił rekord Słowenii na punkty w meczu EuroBasket. 47 przeciwko Francji. Nikt nie może powstrzymać 23-latka, który dopiero zaczyna.

wrz. Słowenia zmierzy się z Polską w ćwierćfinale 14th. Jeszcze tylko trzy zwycięstwa do powtórzenia jako mistrzów EuroBasketu, ale nie będzie to łatwe. Słowenia jest wielkim faworytem po tym, jak Polska pokonała Ukrainę 3:2 w fazie grupowej i awansowała do ćwierćfinału. Nie mają gracza NBA w swoim składzie, ale oczekują, że będą ciężko rywalizować i będą gotowi rzucić wszystko w Lukę.

Fani nie będą chcieli przegapić środowego ćwierćfinału między Słowenią a Polską, więc oto jak oglądać, kursy i nie tylko.

Czas rozpoczęcia: 13:20 CT lub 14:20 ET

Jak oglądać online: ESPN-Plus (na żywo), Courtside 1891 (tylko powtórki na żądanie w USA)

Zoran Dragic Doznał kontuzji quada W 1/8 finału opuści resztę turnieju. Słowenia będzie miała tylko 11 zawodników na mecz z Polską.

Polska jest w pełni przygotowana do środowego meczu ze Słowenią.

Według WynnBet, Słowenia jest 13,5-punktowym faworytem, ​​który wchodzi do środowego ćwierćfinału z Polską, a ich pozycja na linii pieniężnej wynosi minus 1500. Wynik meczu to 175,5 ze Słowenią minus 665, która w pierwszej połowie wyprzedza Polskę.

Doncic zdobył cztery kolejne 30-punktowe mecze, strzelił nokaut w zaciętym meczu z Polską. Polskie zespoły są trudne przez trzy kwarty, ale Słowenia dominuje w czwartej, by awansować do półfinału. Luca wycofuje się i pokazuje umiejętność zdobywania punktów we wszystkich trzech pozycjach.

Goran Dragić w środę odegrał kluczową rolę dla Słowenii, zdobywając 22 punkty i sześć zbiórek. 36-latek nie odgrywa już kluczowej roli dla Słowenii, ale to nie powstrzymało go przed wywarciem wpływu na zwycięstwo.

READ  3 Polaków zwolnionych z więzienia na Białorusi, obecnie Warszawa Józef Borel w Polsce UE Litwa Nazizm

Jeśli wygra Słowenia, Luka Doncic i spółka zmierzą się w półfinale ze zwycięzcą Francji i Włoch z Hiszpanią lub Niemcami w finale. Czy mogą wrócić do bycia najlepszą drużyną w Europie? Pamiętaj, aby się dostroić, aby się dowiedzieć.

3 błędy Nico Harrison wykonane jako Mavs GM Ciemność. następny