Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Macquarie Asset Management kupuje w imieniu PVK polski portfel nieruchomości logistycznych o wartości 190 milionów dolarów

Macquarie Asset Management przejął końcowe aktywa z portfela nieruchomości logistycznych w Polsce o wartości 190 mln USD w imieniu największego niemieckiego funduszu emerytalnego Beijer Werserkungskmer („PVK”).

Portfolio o powierzchni 276 000 metrów kwadratowych obejmuje 12 nowoczesnych obiektów logistycznych w parkach logistycznych Hillwood Marquee, 7R Park Kokotov i 7R Park Tsev w Warszawie, Krakowie i Trinity. Portfel został przejęty w kilku etapach od 2019 r., Poprzez nabycie 21500 metrów kwadratowych budynku C w jego ostatniej nieruchomości, Hillwood Marquee Logistics Park.

Macquarie Asset Management przejął portfele od Hillwood i 7R. Główne nieruchomości logistyczne powstały w latach 2017-2020 i są w 100% wynajęte na potrzeby handlu elektronicznego, lekkiej produkcji i zewnętrznych firm logistycznych.

Dana Gibson, dyrektor ds. Inwestycji i współprzewodnicząca zespołu ds. Nieruchomości w Macquarie Asset Management w Europie, powiedziała: „Duże obiekty logistyczne cieszą się dużym zainteresowaniem w strategicznych lokalizacjach w Europie Środkowej, ponieważ rozwój gospodarki cyfrowej nadal przyspiesza. Nabycie tego portfela stanowi dla naszego klienta PVK okazję do skorzystania z tych trendów strukturalnych poprzez wystawienie ich na wysokiej jakości aktywa w kluczowych obszarach logistycznych. ”

Zarządzanie nieruchomościami Macquarie 300 milionów dolarów w logistyce zgodziło się na transakcje dotyczące nieruchomości W Europie na zlecenie klientów w 2020 r., W tym zakup 113 tys. Mkw. Polskiego portfela logistycznego ostatniej mili oraz 41 tys. Mkw. Nowoczesnego obiektu logistycznego w Krakowie. Macquarie Asset Management zakończyła niedawno sprzedaż 123 000 metrów kwadratowych najnowocześniejszych obiektów logistycznych dla e-commerce w Bośni i we Wrocławiu na zlecenie klientów.

Macquarie Asset Management i jej wyspecjalizowane zakłady zarządzają około 50 950 milionami nieruchomości logistycznych w Europie, z portfelem o powierzchni miliona metrów kwadratowych i 55 nieruchomościami w Finlandii, Francji, Holandii, Polsce, Słowacji, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Obejmuje zakład PLP, który tworzy i zarządza 23 głównymi nieruchomościami logistycznymi w Wielkiej Brytanii.

Wraz ze swoimi wyspecjalizowanymi platformami Macquarie Asset Management zainwestował 7,7 miliarda dolarów w sektor nieruchomości logistycznych na całym świecie w ciągu ostatnich 10 lat w imieniu inwestorów.

READ  Puchar Świata w Skokach Narciarskich | gra

/ Public Release. Ten materiał pochodzi z systemu pochodzenia i może mieć charakter punktowy, zredagowany dla przejrzystości, chodu i długości. Zobacz w całości Tutaj.