Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mały chłopiec otrzymuje wiadomość od królowej po tym, jak założy psie ubranie

Roczna dziewczynka zwróciła uwagę rodziny królewskiej po tym, jak ubrała Jej Wysokość i psy.

Rocznika zwróciła uwagę królewską po tym, jak założyła uroczy dwurzędowy płaszcz z dopasowanym kapeluszem, białą peruką i perłami na szyi.

Jej matka, Catelyn Sutherland, sfotografowała Galena Sutherlanda stojącego obok psów swojej rodziny. Matka z Ohio wysłała zdjęcie królowej z kaprysu – i powiedziała, że ​​nie spodziewa się odpowiedzi, słońce raporty.

Jej Wysokość powiedziała, że ​​największą inspiracją dla kostiumu był fakt, że psy były najlepszymi przyjaciółmi jej córki.

„Chcieliśmy zrobić coś, w czym mogliby się zebrać razem. Zdecydowanie jesteśmy fanami rodziny królewskiej i naprawdę podziwiamy sposób, w jaki królowa chodzi w wierze”.

Catelyn powiedziała, że ​​kostium jej córki spotkał się z wieloma pochwałami za to, że w tym roku zabrała jej cukierek albo psikus.

Dodała: „Podczas Halloween dostaliśmy wiele komplementów, ale moimi ulubionymi reakcjami były, gdy ludzie kłaniali się jej lub robili królewską falę i mówili „Wasza Wysokość!”

List od Królowej Królowej, Hon Marie Morrison, brzmiał: „Królowa pragnie napisać do Ciebie i podziękować za Twój list oraz za fotografię, którą starannie załączyłem.

– Wasza Wysokość pomyślała, że ​​to dobrze z twojej strony, że do niej napisałeś, i królowa ucieszyła się, widząc zdjęcie twojej córki, Galena, w jej pięknej sukni.

„Wasza Wysokość ma nadzieję, że wszyscy macie bardzo wesołe święta Bożego Narodzenia, więc dołączam trochę informacji o królewskich zwierzakach, których Galen może życzyć sobie”.

Ta historia pierwotnie się pojawiła słońce Jest on reprodukowany tutaj za zgodą.

READ  Harry Styles wprowadza nową linię kosmetyków bez granic, zabawnych