Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Manicure Margot Robbie za 8,99 funtów zadziwi Cię

Laurę Sutcliffe
Sezon nagród trwa głównie I uwielbiamy patrzeć, co mają na sobie nasze ulubione hollywoodzkie aktorki — fz ich olśniewających strojów dla ich urody.

W zeszłym tygodniu na Złotych Globach, oszałamiająca Margot Robbie wyglądała olśniewająco w swojej różowej sukni Chanel z koralikami, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie. Jak zawsze jej makijaż i włosy wyglądały nieskazitelnie. Ale zastanawiamy się, czy zauważyłeś jej paznokcie?

Obejrzyj: Gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie podczas 80. dorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów

Pobierz program uruchamiający…

Blond sensacja, która była nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki na GG’s, miała na sobie oszałamiający naturalny manicure, który doprowadziła do perfekcji Tomek sprawdźManicure gwiazda.

Margot ma na sobie różową sukienkę Chanel na Złotych Globach 2023

Tom wyczesał łapy Margot i nazwał ją „hi-konserwatorem” Manny.

Margot pokazała manicure essie na Złotych Globach

Tom poddał się efektownemu stylowi Margot i dał do zrozumienia, że ​​chce nadać jej świeży, czysty i oszałamiający wygląd.

Czytać: Oto najlepsze salony paznokci w Londynie. Zaufaj nam, wypróbowaliśmy je wszystkie!

Wyjaśnił: „Chcieliśmy, aby paznokcie uzupełniały sukienkę i sprawiały wrażenie miękkich, ale zamierzonych. Po dokładnym wypielęgnowaniu jej paznokci nałożyłem warstwę lakieru bazowego Essie „Here to stay”, a następnie soczystą warstwę „hi konserwacja”. Uwielbiam to uczucie po nałożeniu tylko jednej warstwy. Ten bogaty dziewczęcy odcień wyrównuje koloryt, jednocześnie rozjaśniając wygląd paznokci.”

READ  Dowiedz się o wejściu Polski do Eurowizji Rafale 2021: Song, Age, Instagram

Essie Here to Stay Base Coat, 8,99 GBP, Sephora

Kupuj teraz

Dodał: „Pozostawiłem jej paznokcie do wyschnięcia na minutę i nałożyłem cienką, równą warstwę lakieru nawierzchniowego FX expressie Halo”. To nadało jej paznokciom odpowiednią ilość blasku, by naśladować cekiny w sukience. Następnie dla efektu dodał również warstwę Gel Setter Top Coat od Essie, aby uzyskać super błyszczący, głęboki połysk, który jest godny czerwonego dywanu!

Essie Nail Care Gel Setter lakier do paznokci Top Coat, 8,99 £, Wygląda świetnie

Kupuj teraz

„Wreszcie wykończyłam ten makijaż, dodając odrobinę olejku do skórek morelowych Essie’s, aby nawilżyć skórę i skórki”.

Essie On a Roll Morelowy olejek do paznokci i skórek, 15,99 £, Wygląda świetnie

Kupuj teraz

Essie to bardzo popularna marka wysokiej jakości, ale stosunkowo niedroga. To niesamowite wiedzieć, że światowej sławy gwiazda filmowa nie wydaje ogromnych sum pieniędzy na niesamowite produkty.

Czytać: Wyłącznie: wskazówki Harriet Westmoreland dotyczące robienia paznokci Rochelle Homes w domu

Przepraszamy, będziemy dużo kupować!

Wybierz WITAJ! TO WYBÓR REDAKCYJNY I NIEZALEŻNIE WYBIERANY – Przedstawiamy tylko pozycje, które nasi redaktorzy kochają i zatwierdzają. Witam! Możesz pobrać część sprzedaży lub inną rekompensatę z linków na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową Strona z często zadawanymi pytaniami.