Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mapa królestwa płacze za oddechem dzikich iskier soczystych teorii fanów zapachu

Mapa królestwa płacze za oddechem dzikich iskier soczystych teorii fanów zapachu

Jeden z największych bólów, o jakich słyszałem The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Jeśli chodzi o decyzję Nintendo o ponownym odwiedzeniu tej samej witryny, zwłaszcza biorąc pod uwagę ograniczenia Switcha. Istnieje obawa, że ​​jedna z najlepszych gier wszechczasów zyska ogromną liczbę fanów. Ale fakt, że nadal jest osadzony w tym samym Hyrule, co poprzednio, ma jedną zaletę: możemy porównywać i kontrastować, aby zobaczyć, co się zmieniło.

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Producent Eiji Aonuma ujawnił pod koniec marca zupełnie nowy 10-minutowy materiał, który IGN analizuje bardziej szczegółowo w poniższym filmie. Już się zgłosili i znaleźli Oddech dziczy W nowej rozgrywce pojawiają się wersje wielu tych samych języków, dzięki czemu łatwo zobaczyć, co się teraz zmieniło.

Najbardziej oczywistą rzeczą, którą zauważysz od razu, jest ulepszona grafika. Krajobrazy Hyrule są teraz mniej rzadkie, co fani zauważyli na początku roku, ale można też zobaczyć pewne dopracowanie w drobniejszych szczegółach. Kolory są bardziej wyraziste niż wcześniej, dzięki czemu rzeczy takie jak trawa mają bujny, malarski charakter.

Czytaj więcej: Najlepsze i najgorsze części każdej głównej linii Zelda Gra

Jak zauważył jeden z komentatorów YouTube, wydaje się, że kręci się mniej niszczycielskich strażników, a także mniej wież, co zdecydowanie rodzi pytania. Najbardziej intrygującą teorią, jaką widziałem na ten temat, jest to, że Hyrule mógł w jakiś sposób utracić pewne postępy technologiczne, które już zaczynały się rozpadać w pierwszej grze. Oddech dziczyPrawdziwe zakończenie mówi nam, że jedna z Boskich Bestii przestaje działać, a inny komentator zauważa, że ​​oficjalna grafika Zeldy widzi ją niosącą coś, czego nie ma na liście szejka. Każdy z tych szczegółów może wskazywać na jakąś zmianę technologiczną na świecie.

Królewskie łzy Teorie fanów obejmują całą gamę

Bardziej wyjaśnieniem kapelusza z folii aluminiowej może być to, że rzeczy są inne, ponieważ znowu trwają shenanigany związane z podróżami w czasie, więc oczywiście rzeczy nie są w tym samym miejscu. Czy kiedykolwiek to zauważyłeś Królewskie łzyslogan to w zasadzie ouroboros? Z drugiej strony Zelda mówi, że jest wiele do zrobienia naraz BOTW wygasa, więc może po prostu posprzątali bałagan. To najbezpieczniejsze wyjaśnienie. Wybierz grubość.

READ  Pierwszy zwiastun Immortality przedstawia „interaktywną trylogię filmową”

Widzimy również budynki w nowych miejscach, a także nowe aspekty starych funkcji. Fakt, że ze stajni wydobywa się dym, w połączeniu z książką z grafikami Zeldy, która wyciekła – w której może znajdować się żałobnik – budzi wiele spekulacji. Prawdopodobnie nie byłoby wielką sprawą, że tym razem broń Zelda mogłaby się zepsuć.

Gdzie indziej niektórzy zastanawiają się, czy coś się stało z Lasem Deku.

Łatwo powiedzieć, że te zmiany nie wydają się jeszcze znaczące, ale jestem pełen nadziei. Na przykład Nintendo nie pokazywało zbyt wiele z gry. Jednak moje przeczucie mówi mi, że japoński deweloper zamierza wykorzystać wszystkie nasze oczekiwania co do tego, jak powinna wyglądać pierwsza gra, aby uzyskać efekt. Ponadto wiemy już, że będzie przynajmniej kilka podziemnych obszarów, których nie ma w pierwszej grze, na podstawie Królewskie łzy Podstawowe przyczepy.

Zobaczymy wkrótce Totk Zostanie wydany 12 maja.