Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matthew Fox gra swoją pierwszą rolę komediową w australijskim serialu Caught

Matthew Fox gra swoją pierwszą rolę komediową w australijskim serialu Caught

Matthew Fox to kwintesencja hollywoodzkiej gwiazdy.

Zagrał główną rolę w uwielbianym dramacie dla nastolatków z lat 90 Partia Pięciu Następnie zagrał w serialu telewizyjnym ZaginionyCo stało się zjawiskiem globalnym.

U szczytu swojego sukcesu aktor postanowił odpocząć od blasku reflektorów i skupić się na rodzinie. Teraz, po siedmiu latach przerwy, Fox powoli wraca do świata aktorstwa – a jednym z jego pierwszych projektów jest australijski serial komediowy satyryczny. Złapaćkażdy Premiera w Stan 28 września.

Fox przebywał z rodziną w Rzymie we Włoszech w związku z kwarantanną związaną z koronawirusem, kiedy otrzymał e-mail od swojego dobrego przyjaciela, australijskiego aktora Kick’a Graya, który stworzył, napisał, wyreżyserował i zagrał w filmie Złapać Razem z byłym nastoletnim łamaczem serc.

W e-mailu znajdował się 15-minutowy zwiastun serialu o czterech australijskich żołnierzach schwytanych przez bojowników o wolność w kraju ogarniętym wojną i cieszących się nowym statusem gwiazdy w mediach społecznościowych, gdy wideo przedstawiające ich jako zakładników staje się wirusowe.

Aby dołączyć do filmu, wystarczył krótki klip.

„Odkąd się poznaliśmy, łączyło nas wiele rzeczy w życiu Szybki zawodnik [in 2008]. Dostałem tego e-maila od Kick’a, który w pewnym sensie podał temat linku. „Potem kliknąłem ten link i przez 15 minut widziałem tę ekscytującą rzecz, którą robił z chłopcami, i to mnie oszołomiło” – mówi Fox (57 l.) dla news.com.au podczas swojej wizyty w Sydney, aby promować sześcioodcinkowy serial .

„To znaczy ja, moja żona i nasz syn Byron. Pamiętam, że oglądaliśmy to powtórnie i pomyślałem: «O mój Boże, wyraźnie widziałem ten ton.» Naprawdę widziałem to, co chciał ośmieszyć. i zgłębiaj ideę mediów społecznościowych, ideę naszej kulturowej obsesji. ” Ze sławą. I to całkowicie mnie rozwaliło.

Serial jest pierwszą rolą komediową Foxa i chociaż odgrywa on poważnego amerykańskiego porucznika Pete’a Mitchella, stara się zachować powagę wśród gwiazdorskiej obsady, w tym Carreya, Alexandra Engellanda, Bena O’Toole’a, Lincolna Younesa i międzynarodowych gwiazd, takich jak Sean. Penn. Susan Sarandon i Brian Brown byli twardzi.

READ  Russell Crowe ujawnia swój pogląd na króla

„Tworzenie tego sprawiało mi więcej frajdy niż cokolwiek innego, w co kiedykolwiek brałem udział” – mówi Fox. „Po prostu przyjemnie się nad tym pracowało. Dni kręcenia były zabawne, spontaniczne, pełne śmiechu i eksperymentów. Ale tak, mam na myśli, kiedy mówią o pracy, bywały chwile, kiedy zachowanie powagi nie było łatwe i ludzie się załamywali często włącza się do scen, co jest na swój sposób bardzo zabawne.” To samo.

Jednak Gorey twierdzi, że umieszczenie intensywnej postaci Foxa w morzu niepoważnych żołnierzy stworzyło sceny w satyrycznym filmie.

„Matthew teoretycznie gra poważną postać, ale jedyną poważną rolą jest to, że nie przyznaje, że to, co robi, jest śmieszne, bo to, co robi, jest On jest „Śmieszne” – mówi Gray portalowi news.com.au.

„Pod wieloma względami nikt nie przyznaje się do śmieszności tego, w co jesteśmy zaangażowani. Zatem prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich było po prostu nie śmiać się”.

Dla Foxa występ w jego pierwszej komedii był mile widzianą odskocznią od ról w dramatach takich jak… Partia Pięciu I Zaginiony – Spektakl pozwolił mu także uciec od pułapek dnia codziennego.

„Śmiech to dobry środek wzmacniający na wszystko. Mam na myśli to, że w swoim życiu mogę mieć wizję tunelu i mam obsesję na punkcie rzeczy, które chcę po prostu osiągnąć na co dzień”. Złapać Wywoła śmiech widzów.

„Mam nadzieję, że ludzie usiądą, roześmiają się i wejdą do świata, w którym nie wydaje się, aby zdarzało się to zbyt często. Z pewnością nie mam wrażenia, że ​​widziałem coś w tym tonalnym rodzaju śmieszności i przesady, co sprawia, że zabawa ze wszystkimi i wszystkimi rzeczami oraz ponowne połączenie naszych pojęć z koncepcją „my”. „Powinni umieć śmiać się jako grupa, bez względu na to, skąd pochodzisz, bez względu na kolor skóry, wyznanie, czy cokolwiek innego. Myślę, że to naprawdę terapeutyczne działanie. Mam nadzieję, że ludziom będzie się podobać ta przejażdżka.

READ  Posiadacze The Fab Four: Staten Island przygotowują się do niedzielnego konkursu Miss New York

Foxowi z pewnością podobała się przyjemna przejażdżka, jaką przeżył w swojej karierze, a szczególnie miłe wspomnienia wiążą się z okresami, gdy był… Partia Pięciu W latach 1994-2000 grał starszego brata Charliego Salingera, który zostaje opiekunem swoich czterech braci i sióstr po tym, jak ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym.

Seria zapoczątkowała także kariery Scotta Wolfa, Neve Campbell i Lacey Chabert.

„To był dla nas wspaniały czas. W obsadzie nadal są ludzie, z którymi czasami nawiązuję kontakt i zawsze jestem zdumiony, jak wspaniale jest ponownie nawiązać kontakt ze Scottem, Nevem czy Lacey”.

Partia Pięciu To był poligon dla mnie jako aktora. Kiedy zaczynałem pracę w tym programie, byłem bardzo zielony. To znaczy, że tak naprawdę nie zrobiłem zbyt wiele. Oprócz wszystkich wspaniałych relacji i pracy, którą wykonaliśmy oraz więzi, którą zbudowaliśmy poprzez odgrywanie roli braci i sióstr, był to dla mnie początek szlifowania swoich umiejętności jako aktora i otrzymywania okazji, aby robić to każdego dnia, dzień po dniu . I dzień spędzony z bardzo dobrym, dobrze napisanym materiałem”.

„Czasami występ był dla mnie miły i myślę, że Scott by to pochwalił, ale było dobrze zrobione i była to dla nas szansa, aby naprawdę dowiedzieć się, jak dotrzeć do materiału. To była świetna okazja, świetna okazja. Jestem za to bardzo wdzięczny.”

Złapać Dostępny do transmisji strumieniowej na Stan od 28 września