Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Max odwołuje serial Stewardesa

Max odwołuje serial Stewardesapowyższe

Dramatyczny thriller Kaley Cuoco „The Flight Steward” został oficjalnie anulowany po dwóch sezonach przez serwis streamingowy Max.

Pierwszy sezon zadebiutował pod koniec 2020 roku i zebrał pozytywne recenzje krytyków i publiczności oraz dziewięć nominacji do nagrody Emmy. Pomyślane jako seria limitowana, przedłużenie drugiego sezonu było niespodzianką.

Sezon 2 miał premierę w kwietniu 2022 roku i nie został dobrze przyjęty. Powszechnie wierzono, że serial nie będzie kontynuowany, ponieważ sezon 2 zakończył się schludnie, bez żadnych naprawdę wiszących wątków fabularnych, ale Max nigdy oficjalnie nie ogłosił odwołania.

Teraz to już definitywnie koniec, kiedy Cuoco wydał oświadczenie, w którym stwierdził:

„To, co zaczęło się jako przyciągająca uwagę okładka książki, szybko przekształciło się w niezwykłą podróż życia. Zawsze wyobrażałem sobie TFA jako serię limitowaną i dzięki niesamowitemu zespołowi kreatywnemu byliśmy w stanie stworzyć dwa ekscytujące sezony. Na poziomie osobistym: Gra w Cassie była spełnieniem moich marzeń i jestem bardzo wdzięczny każdemu, kto odegrał rolę w ożywieniu tej niezwykle oryginalnej serii.

Jest to kontynuacja serii odwołań występów Maxa w ciągu ostatnich kilku tygodni, w tym „Nasza nauka oznacza śmierć”, „Rap S…” i „Julia”.

źródło: Linia telewizyjna
Poprzedni artykułWiadomości Flash: Superman, Rust, Emily, Lou
Następny artykułPascal opowiada o zmianach w drugim sezonie „Last Of Us”.

READ  Carolina McCauley dzieli się 3 składnikami, których używa do stworzenia „magicznej” mgiełki na swoje ubrania