Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

McDonald’s wypuszcza gry Mario Movie przed ich kwietniową premierą

McDonald’s wypuszcza gry Mario Movie przed ich kwietniową premierą

W branży gier wideo studia używają terminu „złoto złota”, aby wskazać, że gra jest całkowicie niepewna wydania. Zwykle nie robi się tego w przemyśle filmowym. Ale jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, czy film wyjdzie, są promocje. W szczególności, jeśli sieć taka jak McDonald’s wypuszcza partię zabawek Happy Meal. Tak właśnie stało się z filmem Super Mario Bros. przed kwietniową premierą kinową.

Wygląda jak Super Mario Bros. Znajdą się w nim również postacie z Super Mario Galaxy.

Lokalizacje McDonald’s na całym świecie zaczęły oferować gry oparte na postaciach z filmu Super Mario Bros. Najciekawsze jest to, że zawiera jedną postać, której nie mieliśmy okazji zobaczyć w zwiastunach.

Oto pełna lista wszystkich zabawek Happy Meal firmy McDonald’s:

  • skaczący mario
  • beczka Donkey Kong
  • Przędza brzoskwiniowa
  • Latarka Luigi
  • Kartka z ropuchą
  • Mario kart
  • ognisty oddech obozowicz
  • Przędza Lumali

Lumalee to postać, która została po raz pierwszy wprowadzona w grze Super Mario Galaxy z 2007 roku, a później pojawiła się w sequelu, Super Mario Galaxy 2, trzy lata później. Powodem, dla którego określamy kolor cyjan jako Loma, jest jego związek z Rosaliną. Jeśli Lumalee należy do grupy graczy, Rosalina mogłaby dołączyć do The Super Mario Bros. Ultimate. Film, kolejna powracająca postać w rodzinie gier Super Mario Galaxy.

Powiedziawszy to, fani nie powinni oczekiwać, że gry Happy Meal McDonald’s potrwają dłużej niż dwa miesiące. Linie te są zwykle wyłączne tylko przez określony czas. Najprawdopodobniej masz czas tylko do początku lutego, aby zebrać wszystkie osiem gier Mario.

Jeśli chodzi o to, dlaczego gry pojawiają się tak wcześnie, mamy możliwe wyjaśnienie. przed opóźnieniem, planowana była premiera filmu Super Mario Bros. W kinach jeszcze w tym miesiącu, czyli 21 grudnia, tuż przed Bożym Narodzeniem. Niestety, producent filmu i długoletni programista Mario, Shigeru Miyamoto, ujawnił, że premiera filmu odbędzie się 25 kwietnia. Gry mogły zostać wydane w tym tygodniu przed opóźnieniem, a McDonald’s i tak ruszył dalej.

READ  Browar Loveland zdobywa medal na Ogólnopolskim Konkursie Piw - Loveland Reporter-Herald
Odtwórz film Mario McDonalda
Prawdopodobnie zadecyduje sukces filmu Super Mario Bros. Losy podobnych projektów w przyszłości.

Ostatecznie opóźnienie Super Mario Bros. dobry pomysł. Dawać światło Więcej czasu na pracę i dopracowanie filmu. Jednocześnie unikała konfrontacji Awatar: Wodna drogaczyli tylko Zebrał 1 miliard w kasie na całym świecie w 14 dni. kinematografia Na dobrej drodze do wyjścia na zero I osiągnąć ponad 2 miliardy dolarów w ciągu najbliższych kilku miesięcy.