Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Meghan Markle i królowa rzekomo uwielbiają ten lakier do paznokci o wartości 7 USD

Us Weekly współpracuje z partnerami, dzięki czemu możemy otrzymać wynagrodzenie za niektóre linki do produktów i usług.

Z biegiem lat manicure i zdobienia paznokci nabrały zupełnie nowego życia. Wysokie akryle, misterne wzory, a nawet kamienie szlachetne – to naprawdę stała się formą sztuki. Ale czasami po prostu chcemy zachować rzeczy podstawowy! Może wymaga tego praca, ale często to tylko osobiste preferencje. Może dlatego, że chcemy wyglądać jak królowa lub księżna!

Jeśli chcesz subtelny, subtelny odcień, który podobno jest ulubieńcem obu Meghan Markle A Królowa Elżbieta II To samo, masz szczęście. Nie musisz iść do salonu paznokci. Możesz po prostu Zdobądź to terazna wyprzedaży, na amazon i zacznij się oddalać!

Patrzeć!

uzyskać Lakier do paznokci Essie w kapciach baletowych (Oryginalnie 9 USD) Ustaw tylko 7 dolarów na amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 29 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

Wszyscy pamiętamy czysty i elegancki ślubny wygląd Markle podczas jej słynnego królewskiego ślubu Książę Harry. To ma sens, że jest Mówi się, że nosił to jest Bestseller Essie Na jej paznokciach, gdzie jest znana z jasnej, jasnoróżowej glazury. Świetny wybór, aby nie odwracać uwagi od jej nieskazitelnej białej sukienki – ale nadal wyglądać szykownie i elegancko!

Królowa Elżbieta II też mogła mieć pewien wpływ. to jest Zgłoszone Baletki nosi od 1989 roku!

Ślubne baletki Meghan Markle Essie

Książę Harry i Meghan Markle w dniu ślubu 19 maja 2018 r. JJc/Shutterstock

Patrzeć!

uzyskać Lakier do paznokci Essie w kapciach baletowych (Oryginalnie 9 USD) Ustaw tylko 7 dolarów na amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 29 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

Baletki znane są jako „ulubieniec wiecznej manikiurzystki i stylistki”, zwłaszcza że świetnie prezentują się na wszystkich odcieniach skóry. To środek do polerowania klasy salonowej, który możesz nosić na każdą okazję (lub bez okazji). w 2019 roku, Raport Zoe Wspomniała nawet, że w samych Stanach Zjednoczonych co godzinę sprzedają się 34 butelki (818 butelek dziennie)!

READ  Domniemany zamachowiec Tristana Thompsona, Sydney Chase, zatrudnia Glorię Allred

Kolejny powód, dla którego kochamy ta polerka Jest wegański, a jego formuła nie zawiera testów na zwierzętach. Nie zawiera również formaldehydu, żywicy formaldehydowej, ftalanu dibutylu, toluenu, ksylenu, kamfory, etylotosylamidu i fosforanu trifenylu – wielka ósemka w czyszczeniu lakieru do paznokci!

Chociaż ten odcień prawdopodobnie stanie się Twoim najbardziej olśniewającym kolorem, jeśli chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoją kolekcję lakierów do paznokci, sprawdź inne kolory na tej samej stronie Amazon i zacznij gromadzić zapasy!

Patrzeć!

uzyskać Lakier do paznokci Essie w kapciach baletowych (Oryginalnie 9 USD) Ustaw tylko 7 dolarów na amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 29 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

Meghan Markle

Meghan Markle

Kanałowe wibracje dżinsowe Meghan Markle z tymi spodenkami za 26 USD od Amazon

Przeczytaj artykuł

Nie w Twoim stylu? Kupuj więcej w Essie tutaj Odkryj więcej lakierów do paznokci tutaj! Nie zapomnij sprawdzić wszystkich Codzienne oferty Amazon Więcej wspaniałych odkryć!

Szukasz więcej rekomendacji produktów? Sprawdź niektóre z naszych ulubionych poniżej:

Ten post został dostarczony przez Kupuj nas co tydzień Nasz zespół. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i przydatne, takich jak: maski na twarzA samoopalającyA Legginsy Lululemon i wszystkie najlepsze prezenty Dla każdej osoby w Twoim życiu. Jednak wybór produktów i usług w żaden sposób nie stanowi poparcia Us Weekly ani żadnej z celebrytów wymienionych w poście. Zespół Shop With Us może otrzymać bezpłatne produkty od producentów do testowania. Ponadto Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o których piszemy, gdy klikniesz w link, a następnie kupisz produkt opisany w artykule. Nie wpływa to na naszą decyzję, czy dany produkt lub usługa jest polecana lub polecana. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklam. Czekamy na Twoją opinię na [email protected] Szczęśliwe zakupy!

READ  6 trendów w zdobieniu paznokci, które możesz wypróbować tej zimy