Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Melissa George, gwiazda Mosquito Coast, nie przeczytała książki, ale zrobiła coś dziwnego, aby ją przygotować (wideo)

Serial „Mosquito Coast” w Apple TV+ jest adaptacją słynnej powieści gwiazdora Justina Theroux z 1981 roku, ale Melissa George nie przeczytała książki, aby przygotować się do roli w serialu, i nie widziała adaptacji z udziałem Harrisona Forda i Helen Mirren. Zamiast tego zrobiłem „coś dziwnego”.

„Rozmawiałem z terapeutką imieniem Margot aż do trzeciej sesji, kiedy zorientowali się, że jestem aktorką” – powiedział George, do którego dołączył Logan Bolch, w czwartek podczas dyskusji na Emmys Screening Series TheWrap. „Wszyscy się śmieją, ale mówię wam – to bardzo skuteczne”.

Postać George’a to Margot Fox, żona bohatera Theroux, która podróżuje z dwójką dzieci do Ameryki Łacińskiej, uciekając przed rządem Stanów Zjednoczonych. Polka gra rolę swojej córki Diny.

„Idziemy porozmawiać z kimś, kiedy potrzebujemy pomocy w naszym życiu. Więc dlaczego nie pójdziesz jak Margot?”, powiedział George. „I myślę, że kiedy powiedziałem, że ukrywam się od dziewięciu lat, mam sześć tożsamości, jestem żonaty z narcyzem i uciekam na Wybrzeże Moskitów w Nikaragui, oni powiedzieli: „Jestem zostawiając tego faceta. Ten facet nie jest dla ciebie dobry. „

Bolsh powiedziała, że ​​sprawdziła adaptację Petera Weira z 1986 roku, kiedy po raz pierwszy zarezerwowała tę rolę, „tylko po to, by zobaczyć, w jaki świat się wejdziemy”.

„Zdecydowanie dało mi to poczucie, jak było bałagan” – powiedziała. „Pamiętam, że po prostu patrzyłem na Helen Mirren i szedłem, o mój Boże – po prostu agresywność środowiska. I myślę, że to z pewnością przygotowało mnie na to, co zamierzaliśmy zrobić, wiedząc, że to nie będzie gładkie jeździć dla każdego.”

Ale serial Apple, współtworzony przez Neila Crossa i Toma Bissella, czerpie wiele swobód ze swojego źródła, m.in. odwracanie płci Polaka i „wymyślanie na nowo” roli Margot, w którą zaangażowana była „matka” w filmie . Sezon 1 ma również miejsce przed powieścią Paula Theroux.

READ  Ksina Kate caa w kolorze czerwonym. Wow, to jej kolor! Królowa Letizia może sobie zazdrościć projektu

„Kiedy zobaczyłem tytuł „Wybrzeża Moskitów”, nie wiedziałem, że to słynna powieść, dopóki wszyscy w Paryżu nie poczuli: „To najlepsza książka. powiedział George. „I wtedy wiedziałam, że to na nowo wymyślono rolę matki w książce – teraz nazywa się Margot. Nie potrzebowałam więc wiele, by przechytrzyć Helen Mirren, jedną z największych aktorek wszechczasów. czuję, że to w ogóle było dla mnie dobre. A ja po prostu chciałem wykorzystać Neila Crossa i wziąłem go stamtąd.

Przeczytaj oryginalną historię Melissa George, gwiazda Mosquito Coast, nie przeczytała książki, ale zrobiła coś dziwnego, aby ją przygotować (wideo) w TheWrap