Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mia Distribution podpisuje umowę na Ribbon Communications – Collaboration – Distribution

Ribbon Communications, firma sprzedająca oprogramowanie komunikacyjne, rozwiązania głosowe IP i sieci optyczne, wyznaczyła Mia Distribution na swojego nowego dystrybutora.

Firma Ribbon z siedzibą w USA specjalizuje się w bezpieczeństwie komunikacji opartej na protokole IP w czasie rzeczywistym, rozwiązaniach programowych i produktach dla stacjonarnych łączy szerokopasmowych, dostawców usług mobilnych i innych firm, a także dużych organizacji.

Mia powiedziała, że ​​podpis na Wstążce pomoże przyspieszyć podróż partnerów dystrybucyjnych do łączności w chmurze i pełnej certyfikacji UC.

„Dzięki naszemu niedawnemu partnerstwu jesteśmy w stanie dostarczać naszym partnerom usługodawców krytyczne wymagania dotyczące podstawowej infrastruktury audio, a dzięki nowemu pokazowi wstążki w programie Ribbon Connect możemy zaoferować licencję na wirtualne bezpośrednie sterowanie dla UC i Microsoft Teams w modelu według zużycia, Mia ad czytała.

„Oznacza to, że nasi integratorzy kanałów i szersze systemy nie muszą już inwestować we własną infrastrukturę, ale raczej mogą wykorzystać światowego lidera w rozwiązaniach VoIP i sieci w chmurze dzięki Ribbon Communication”.

Mia dostarczy kompleksową ofertę UC obejmującą portfolio produktów Ribbon, w tym sprzętowe punkty końcowe, routing na żywo dla CTS for Teams, rozwiązania call center i analizy.

Dystrybutor będzie również organizował dni szkoleniowe i seminaria internetowe dla partnerów na temat ofert produktów Ribbon, a także zapewni dostęp do zaangażowania przedsprzedażowego i szkoleń produktowych poprzez
Portal partnerów wstążki.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy umieścić naszą nazwę obok Ribbon Communications i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy edukować i wzmacniać naszą społeczność partnerów, aby jak najlepiej wykorzystali swoje portfolio produktów, aby zapewnić, że ich oferty na rynku są w czołówce organizacji użytkowników końcowych i UCS wymagania ”- dodała firma.

READ  Jak wydostać mieszkańców wioski w Animal Crossing: New Horizons?