Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja Huawei Mate 40 Pro: po sześciu miesiącach

Huawei rozwija technologię, podczas gdy surowe sankcje USA pozostają w mocy, które uniemożliwiają firmie prowadzenie interesów z jakąkolwiek firmą amerykańską.

Jego najnowszym flagowym urządzeniem jest Mate 40 Pro i nadal opiera się na innowacjach, które Huawei zademonstrował w poprzednich modelach zarówno z serii Mate, jak i P.

Spędziliśmy trochę czasu z najnowszym smartfonem Huawei i to właśnie znaleźliśmy.

Jak mogę to zdobyć i ile będzie to kosztować?

Huawei Mate 40 Pro jest dostępny w jednym kolorze, Mystic Silver i jednej konfiguracji o pojemności 256 GB.

możesz Kup w Huawei Experience Store Za 1999 USD.

Huawei ma obecnie promocję, która potrwa do końca czerwca 2021 r., W której otrzymasz 6-miesięczną rozszerzoną gwarancję, 50 GB miejsca w chmurze na trzy miesiące, rabat na części zamienne, bezpłatną aplikację do ochrony ekranu, bezpłatną powierzchnię telefonu i czyste przechowywanie – na wierzchu.

możesz Dowiedz się więcej o tej ofercie tutaj.

Kto to jest dobry?

Jeśli używasz telefonu do robienia wielu zdjęć i chcesz mieć najlepszy aparat, jaki możesz mieć w tej chwili, Huawei Mate 40 Pro może być urządzeniem dla Ciebie.

Jednak przeniesienie wszystkich ulubionych aplikacji na telefon Huawei nie jest prostym procesem ze względu na brak usług Google Play, a nadal brakuje niektórych aplikacji – takich jak wszelkie aplikacje od Google i inne, które zależą od usług Google.

Jeśli masz trochę wiedzy technicznej, istnieją sposoby na uzyskanie usług Google na Mate 40 Pro – ale w przypadku wszystkiego innego jest Petal Search i Huawei AppGallery, które wcześniej obszernie omówiliśmy.

Chociaż można powiedzieć, że wbudowana funkcja „Phone Clone” pobierze większość Twoich aplikacji, po prostu nie będzie działać poprawnie bez usług Google Play. Pokazuje tylko, jak bardzo jesteśmy zależni od giganta wyszukiwania, jeśli chodzi o integrację z urządzeniami mobilnymi.