Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michelle Bridges przyznaje, że jej komentarze dotyczące płodności w 2015 roku były „naiwne”

Michelle Bridges przyznała, że ​​„nauczyła się lekcji” po „naiwnym” komentarzu na temat ciąży w późniejszym życiu.

Poprzednia Największy przegrany Trenerka urodziła syna Axela w 2015 roku, gdy miała 45 lat.

Bridges ogłosiła, że ​​jest w ciąży Światowa Organizacja Zdrowia ówczesnego magazynu ze swoim ówczesnym partnerem, Stevem Willisem, i wywołała oburzenie komentarzem sugerującym, że mogła zajść w ciążę z powodu jej reżimu ćwiczeń.

W wywiadzie powiedziała: „Wszystkie moje lata i wszystkie lata Steve’a dbania o siebie i dbanie o nasze zdrowie i nasze ciała – to po prostu pojawia się dla kogoś w moim wieku, więc dzieje się to tak szybko i oczywiście musi zostać zrobione z dobrym zdrowiem.”

Związane z: Michelle Bridges przyznaje się do wypicia opłaty za prowadzenie samochodu

W tym czasie założyciel 12 Week Body Transformation Nazywano go „aroganckim” i jej podpis „Najbardziej niewykształcona osoba, jaką kiedykolwiek słyszałem” przez fanów Światowa Organizacja ZdrowiaStrona na Facebooku dla .

„Bycie sprawnym i zdrowym nie jest powodem, dla którego tak szybko zajdziesz w ciążę. Jest wiele kobiet, które są sprawne i młodsze od ciebie i przez lata walczą o dziecko.

Są inni, którzy jedzą niezdrowe jedzenie, nie ćwiczą i nadal są w ciąży. Pokazuje, jak bardzo jesteś ignorantem” – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Teraz w nowym wywiadzie w podcastie Dobra rozmowa z Anitą AnnabelleBridges odwróciła się w swoim komentarzu z 2015 roku i powiedziała: „Byłem zdumiony w mediach, gdy to powiedziałem. Było wiele reakcji ze strony ludzi, którzy powiedzieli: „Dbam o siebie, ja też to wszystko zrobiłem! „”

– Rozumiem – kontynuował Bridges. „Więc pomyślałem: Cóż, to była głupia rzecz do powiedzenia, Michelle, nauczona lekcja.”

Bridges powiedział podcasterowi Anicie Annabelle: „Współczuję wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy próbują zajść w ciążę i mają problemy. Wiem, że wiele osób jest na tej łodzi… i to jest trudne”.

READ  Jak Erika Jane wydała 35 milionów dolarów w firmie Toma Girardiego

Jusoor dzieli się teraz rodzicami Axla, 5 lat, z tatą Stevem Willisem po ich rozstaniu w styczniu ubiegłego roku.

Zapytany o to, jak zmieniło ją macierzyństwo, Bridges odpowiedział: „Nauczyłem się być bardziej wrażliwy. Mogę tak płakać, podczas gdy wcześniej byłem bardziej opanowany w stosunku do siebie, mogłem to lepiej trzymać razem”.

Bridges dodał, że „świetnie było być matką” i powiedział: „Wcale tego nie żałuję, właściwie żałuję, że nie zaczęłam wcześniej, ale jestem wdzięczna, że ​​tak zrobiłam… Miałam szczęście i ja jestem taki błogosławiony.

Na szczęście Bridges jest singlem, a Willis jest teraz w związku z trenerką F45 Haricą Vankelenberg.