Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mieszani fani Pokemonów dzielą się doświadczeniem Funkcja Uczyń diamenty i perły łatwiejszymi

Nie każdy gracz Pokémon jest zadowolony ze szczegółów nowej rozgrywki, która dla nich wyszła lśniący diament I lśniąca perła, Ten Switch remake Nintendo DS Pokemon Diament I Perła. W rzeczywistości duża część bazy graczy jest obecnie zaburzona z powodu Exp. Dzielenie się (funkcja, w której punkty doświadczenia są rozdzielane pomiędzy wszystkich członków drużyny Pokémon) zawsze będzie włączone.

Ostatnia runda zapowiedzi NS Pokemony Gry z edycją regionu Sinnoh ujawniły, że Exp jest trwały. Zaangażowanie powróci i nie będzie można go zamienić, co wywołało wiele mieszanych reakcji ze strony graczy. Niektórzy z zadowoleniem przyjęli włączenie mechaniki, która ułatwiłaby hodowanie Pokémonów. Inni gracze uważali, że rozłożenie PD na całą talię było krokiem wstecz w przypadku powtórek.

Możesz się zastanawiać, dlaczego to w ogóle robiło zamieszanie, od czasu trwałego wygaśnięcia. Dzielenie się było również zaletą w Miecz Pokemona I tarcza. Różnica polega jednak na tym, że te gry były nowymi tytułami w serii, podczas gdy Pokemon Genialny Diament I lśniąca perła Jest to remake ukochanej przygody na Nintendo DS. A jeśli jest zawsze włączony, będzie to miało również wpływ na rozgrywkę.

W większości poprzednich gier doświadczenie bitewne było dystrybuowane tylko wśród Pokemonów, którzy faktycznie biorą udział w bitwie, dając graczom większą kontrolę nad tym, jak ich pokemony były trenowane. Nawet po zakończeniu gry. Udostępnij, był to przedmiot, który dawał punkty doświadczenia nieuczestniczącemu tylko Pokemonowi, który go posiadał. Dlatego niektórzy gracze obawiają się, że deweloperzy im coś zabiorą.

Innym czynnikiem przyczyniającym się do gniewu jest tocząca się debata na temat głównych Pokemony Gry stały się „zbyt łatwe”. Wielu komentatorów na Serebii.net tweet o nowościach Wydawał się przerażony, że remake Sinnoh miał ulec większej liczbie spin-offów Pokemony gracze (z których wielu byłoby dziećmi w dosłownym tego słowa znaczeniu). Jak zawsze społeczności nigdy nie brakuje ostrożnych uczuć, czy gracze, którzy nie wypróbowali starych gier, mogą być „prawdziwi” Pokemony Fani.

READ  Recenzja Microsoft Surface Laptop 4: Windows 10 taki, jaki powinien być | Usługa Microsoft

Inni gracze byli bardziej pragmatyczni w swoich skargach. Niektórzy byli zaniepokojeni wieczystym kosztem. Uczestnictwo pokrywa się ze szkoleniem „wartości wysiłku”. EV to ukryte punkty statystyk Które Pokémony są dystrybuowane po każdej bitwie i różnią się dla różnych typów Pokémonów. Na przykład, pokonanie Pikachu zwykle daje Pokémonowi EV punkty za szybkość, podczas gdy Snorlax daje im punkty za zdrowie. do potęgi. Weź udział w poprzednich grach, w których punkty EV zostały rozdzielone w całej drużynie, a każdy Pokémon może zdobyć maksymalną liczbę punktów. Konkurujący gracze będą ściśle zarządzać wygranymi EV, aby uniknąć niewygodnych statystyk, więc niektórzy gracze obawiają się posiadania trwałego doświadczenia. Share sprawi, że konkurencyjne treningi Pokémonów będą bardziej irytujące niż wcześniej.

Niektórzy wskazywali, że Pokémona można po prostu umieścić w skrzyni, gdzie nie zdobędą żadnego doświadczenia ani punktów EV. Inni wskazywali, że najbardziej niepokojącą zmianą jest indywidualne ponowne wykorzystanie Maszyny techniczne (TM)Przedmioty, które mogą nauczyć pokemona specjalnych ataków. Osobiście uważam, że powinniśmy przestać kłócić się o funkcję, której nie można zamienić pełna linia główna Pokemony Gra.

Pokemon Genialny Diament I lśniąca perła Zostanie on wydany 19 listopada na Nintendo Switch.