Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mieszkańcy Szwajcarii dojeżdżają do domu z pracy strumieniem rzeki

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, większość ludzi wraca z pracy do domu samochodem, autobusem lub pociągiem – ale nie ci, którzy mieszkają w szwajcarskim mieście Bazylea.

Tam miejscowi po prostu pływają po Renie, aby dotrzeć do swoich domów.

Zasadniczo wkładają swoje rzeczy do suchej torby, wskakują do wody, a następnie pływają.

„Nie uwierzyłbyś, ale w Szwajcarii niektórzy ludzie dojeżdżają z domów z pracy nad rzeką” – byłem zszokowany TIK Tok Powiedział użytkownik Nick w wirusowym klipie.

„Wykorzystują prąd, aby sprowadzić ich do domu z pracy. Uprawiają sport, mają słońce i bardzo cieszą się pięknym życiem.”

Czy chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia strumieniowe przesyłanie ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Ta działalność odbywa się w szwajcarskim mieście Bazylea i była również ogromną atrakcją turystyczną.

„[It’s] „Moja ulubiona rzecz w Bazylei w Szwajcarii” – powiedział bloger podróżniczy Alexa podczas swojej ostatniej podróży do tego malowniczego miejsca.

„Każdy ma suchą torbę o nazwie „wicklefisch”. Ma kształt ryby do przechowywania swoich rzeczy i przed pracą, a po pracy dorośli, dzieci, psy, wszyscy pływają po Renie, ponieważ prąd jest tak silny. To świetna zabawa ,” powiedziała.

Mówi się, że w pobliżu rzeki znajdują się małe kabiny zaprojektowane specjalnie jako garderoby, a Alexa wyjaśnia, że ​​po drodze jest też kilka pryszniców i toalet.

„Musisz wracać, gdziekolwiek jesteś. Niektórzy używają go jako„ środka transportu ”, aby dostać się z punktu A do punktu B” – dodała.

Niewielu wierzyło w niezwykłą metodę transportu.

„Czy możesz sobie wyobrazić! Jeden użytkownik TikTok skomentował, że możesz wyjść z interesu ze znajomymi i wszyscy mieszkają w tej samej okolicy i po prostu „Hej, popływajmy do domu”.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska na żywo: USA wzywają sojuszników Ukrainy do „przyspieszenia wojny” w celu dostarczenia większej ilości broni do Kijowa

Inny dodał: „Wygląda jak bajka”.

Jednak, choć niektórym wydawało się to „magiczne”, inni uznali to za przykry obowiązek.

Ktoś zażartował: „Wyobraź sobie, że masz najgorszy dzień w pracy i musisz płynąć do domu”.

Inny dodał: „Wyobraź sobie, że zostajesz zwolniony i mówisz: 'Cholera, muszę teraz popłynąć do domu’”.

Chociaż wygląda na spokojne i „relaksujące”, jeden podróżnik zauważył, że Ren jest dużą i potężną rzeką i że powinieneś czuć się komfortowo w wodzie, zanim spróbujesz.

„Dopóki jesteś wykwalifikowanym pływakiem, powinieneś być dobry” – napisała Desiree, norweska blogerka podróżnicza. Artykuły.

„Muszę powiedzieć, że jest to prawdopodobnie jedna z najfajniejszych i najfajniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem w mieście w Europie”.

Ale podzieliła się kilkoma wskazówkami.

„Dowiedz się, gdzie znowu wyjdziesz z rzeki. Musisz to zaplanować, ponieważ dojście na bok zajmuje trochę czasu” – poleciła.

„Płyń na prawo od rzeki, ponieważ łodzie, a nawet promy korzystają z lewej części.

„Czuję się w 100 procentach dobrze. Proszę, nie rób tego, jeśli czujesz się mdłości i zdrętwiały i (powinno to być oczywiste, ale będę to powtarzać) Proszę, proszę, proszę, nie rób tego, jeśli jesteś pijany” – ostrzegła. gospodyni też pływa z kimś Inna „na wszelki wypadek”.

Przeczytaj powiązane tematy:TIK Tok