Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF Dzień 3: Niepokoje pchają Francję i Polskę do przodu

Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF Dzień 3: Niepokoje pchają Francję i Polskę do przodu

Niepokoje przetoczyły się przez Belgrad trzeciego dnia zawodów juniorów i seniorów na Mistrzostwach Europy IMMAF 2024, a na szczycie rankingów z kilkoma dużymi zwycięstwami znalazła się Francja i Polska, które po raz kolejny okupowała Ukraina.

Irlandia w dzisiejszym pierwszym meczu Amy ScullyNiewielkie zdenerwowanie nastąpiło z rąk młodzieżowego mistrza świata Julia Szklana (na zdjęciu) z Polski, która na starcie turnieju juniorów w wadze atomowej przekazała Scully piękną opaskę. To był początek wielkiego dnia dla Polski, która odniosła pięć kolejnych zwycięstw i utrzymała się blisko szczytu tabeli. Srebrny medalista świata juniorów w wadze półciężkiej Łukasz Markowski Zarezerwował rewanż z Iwan BoremczukPokonaj Bułgarię Pietrow Kolejny ważny wynik dla Polski w zaledwie 19 sekund.

Kolejną drużyną narodową, która miała świetny dzień 3, jest Francja. Bazując na wynikach drugiego dnia, Francuzi zostali pchnięci do zwycięstwa przez największe jak dotąd zamieszanie w turnieju: Ocean SamsonaZdobył mistrzostwo świata Hannah Baumquist Niejednogłośną decyzją o zorganizowaniu półfinałowego spotkania z rodakiem Matylda AschenbrennerJednomyślnie zdecydowano Rejs po EbieZ Irlandii.

Pomimo dwóch trudnych porażek ze Scully i Cruzem, irlandzka drużyna awansowała z pięcioma zwycięstwami. Opłaty za Flowbatera Junior zdominował dywizję koguciej i dzięki zwycięstwu zapewnił sobie awans do finału Timur Grahonaukowcy. Jordana Scully’ego (Juniorzy wagi lekkiej) i Kiana McCartena (Senior wagi muszej) również odnieśli zwycięstwa w swoich kategoriach.

W najbliższy piątek, 5 kwietnia, odbędzie się czwarty dzień Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów, podczas którego odbędą się finały drabinki juniorów i półfinały seniorów. Akcja będzie transmitowana na żywo IMMAF.tv Rozpoczyna się o godzinie 11:00 czasu lokalnego w Belgradzie.

Kontynuować Smoothcomp.com Dla drabinek finałowych i półfinałowych, lista walk i wszystkie wyniki.

READ  Wydatki pozabudżetowe budzą wątpliwości co do stanu finansów Polski