Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mocna skała garażowa w Sydney przed królem

The Garage Before Kings powrócili do Sydney w zeszłym tygodniu ze swoim nowym singlem „Cold Shoulder”, będącym przedsmakiem nowej EPki zespołu.

Z mocną obsadą stojącą za piosenką – wyprodukowaną i zmiksowaną przez Chloe Dad (polski klub, The Buoys) i udoskonaloną przez Christiana Wrighta (Fontaines DC) – „Cold Shoulder” to bardzo smutny hymn nawiązujący do The Strokes lub wczesnych Kings of Lyon.

„Cold Shoulder była ostatnią piosenką, którą napisałem o jednej z moich byłych dziewczyn”, mówi o pochodzeniu piosenkarz Dean Smusko. „Związek był bolesny i często toksyczny – wydanie tej piosenki to kompletna pauza w tym rozdziale mojego życia”.

„Cold Shoulder” znajdzie się w nadchodzącej EP-ce zespołu wszystko co wieszukaże się w piątek, 5 sierpnia. Aby uczcić premierę EPki, chłopcy zagrają specjalny pokaz inauguracyjny w słynnym hotelu Lansdowne w Sydney – i na szczęście nadal czynny – w sobotę, 27 sierpnia (szukaj biletów tutaj).

Aby uczcić „Cold Shoulder”, spotkaliśmy się z Before The King w ramach naszej serii Poznajcie, aby porozmawiać o ich życiu, muzyce i burrito.

przed królem „zestarzałość” teraz.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, śledź Indy Obserwator.

Lubisz muzykę indie?

Otrzymuj najnowsze wiadomości, funkcje, aktualizacje i samodzielne prezenty prosto na swoją skrzynkę odbiorczą Ucz się więcej

gra

Jak powstała twoja nazwa artysty?

Zwykliśmy nazywać „Fall By The Wayside”, co było, co najmniej, okropne. Dean (nasi śpiewacy) przyszedł do nas pewnego dnia i zapytał: „Co myślisz o imieniu przed królem?” Powiedzieliśmy: „To super, co to znaczy?” Nie wiedział, ale i tak z nim pojechaliśmy, a reszta to już historia.

Jak opisałbyś swoją muzykę swojej babci?

Cóż, jedynym zespołem rockowym, który lubię, jest The Beatles, więc pewnie powiedziałbym: „Coś jak oni, ale głośniej, mniej dobrzy i jeszcze się nie nienawidzimy”.

READ  Jane Fonda, Whoopi Goldberg Bowie, Apple TV + film animowany - The Hollywood Reporter

Opowiedz nam o niektórych swoich trasach; Ich pseudonimy i po co?

We Have a Fast Machine, OG – To pierwsza piosenka, którą napisaliśmy razem od siedmiu lat. Jest głęboka
Piosenka polityczna o przemyśle kawowym w Nikaragui w latach 60.

„Low Expectations” to nasz hołd dla The Strokes i ucieleśnia połowę motta naszego zespołu: „Low Expectations, Big Effort”.

Jeśli kiedykolwiek byłeś na jednym z naszych występów na żywo, prawdopodobnie słyszałeś, jak Dean opisuje „Argentyna” jako „piosenkę o dziewczynie, która złamała mi serce… ale to wesoła piosenka”. I wreszcie Cold Shoulder – ostatnia piosenka, którą Dean napisał o tej samej dziewczynie.

Co lubisz w swoim rodzinnym mieście?

Kochamy kurczaka Bena. Łazienka też. Zasadniczo to wszystkie wszystkożerne i wszystkożerne ptaki nadają miastu odważny charakter. Poza tym każdy oddział Beach Burrito jest na najwyższym poziomie – byliśmy na nich wszystkich.

Podkreślasz dotychczasową ścieżkę kariery?

Przekonanie Burrito Beach do nazwania burrito naszym imieniem było legendarne. Zorganizowanie nieszablonowej zbiórki na cele charytatywne na rzecz powodzi w Nowej Południowej Walii również było wyjątkowym przeżyciem – i była to po prostu wspaniała noc. Oscar (nasz gitarzysta) kiedyś przekonał strażnika sądu, by śledził nas na Instagramie, gdyby mógł wypić piwo w 3 sekundy – nie jest to najważniejszy moment w karierze, ale imponujący.

Film z YouTubegra

Wolisz hobby pozamuzyczne?

Czy istnieją hobby, które nie zawierają muzyki?

Co się dzieje w Twoim wymarzonym jeźdźcu?

To, co zwykle – jedzenie, piwo i ekipa najlepszych naśladowców cioci Donny na rozrywkę przed występem. Normalne rzeczy, wiesz?

Marzysz o muzycznej współpracy?

Lil Nas X lub Lionel Richie. Może na tym samym torze.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Albo w lustrze, albo robiąc selfie. Generalnie jest to jedyny sposób, aby zobaczyć siebie. Może odbite w kałuży czy coś.

READ  Wonder Woman 3: Zobacz, jak Gal Gadot tańczy z podnieceniem do roli Lindy Carter

Jaka jest twoja piosenka karaoke Go to?

„Przedmioty” Paula Drowninga. W przeciwnym razie staramy się położyć na nim reggae.

Jaka jest najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałeś?

„Jeśli ci się uda, to ci się uda, jeśli nie, niech cię szlag” – Drunken British Man w t. 34, rozdz. 2018.

Jaką masz obsesję, której nikt nie może odgadnąć po wysłuchaniu Twojej muzyki?

Masło orzechowe. Fair play, ciężko byłoby wychwycić naszą muzykę, ale to karmi zespół. Nie byłoby króla bez masła orzechowego i to jest fakt.

Film z YouTubegra

Uzyskaj nieograniczony dostęp do relacji, która kształtuje naszą kulturę.

Dla mnie Magazyn Rolling Stone

Dla mnie Magazyn Rolling Stone