Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Modders Hack Elden Ring Demo, posyp trochę GTA San Andreas

elden pierścień Zostanie wydana dopiero 25 lutego przyszłego roku, ale to nie powstrzymało graczy przed dodaniem naprawdę zabawnej zawartości do gry. Dzięki nowo odkrytej łatwości jailbreakowania PS4 jeden mod był w stanie go dodać Grand Theft Auto San Andreas Słynny bohater Carl „CJ” Johnson do wcześniej ograniczonego czasu elden pierścień Demo testowe sieci.

ten elden pierścień Test sieci był czterodniowym wydarzeniem, które pierwotnie trwało od 12 do 15 listopada. Miało tak być, ale gracze korzystający z niestandardowego oprogramowania układowego mogli zmodyfikować demo testu sieciowego, aby działało w nieskończoność. Niektórzy kandydaci zadali sobie wiele trudu w pogoni za treścią. a modder, który idzie przez Dropoff Udało mi się zaimportować plik San Andreas Bohater w świecie fantazji FromSoftware (h/t Zwęglać).

Po prostu patrz, jak biega konno i dźga kilku głupców:

Oprócz możliwości wędrowania po tym średniowiecznym świecie, CJ może również walczyć przy użyciu tych samych animacji, co elden pierścień postać gracza. Więc kiedy CJ idzie do miasta na biednego żołnierzai Dostanie pełną animację morderstwa. Na końcu filmu możesz również zobaczyć, jak umiejętnie walczy z koniem.

Na początku trochę się martwiłem, że nie ma na sobie żadnej zbroi poza markowym podkoszulkiem i dżinsami. Ale czy wiedziałeś? Wydaje się, że dobrze sobie radzi. Jak na razie wydaje się, że CJ nie ma żadnych wrogów na ziemiach między obiema stronami poza tymi, których postanawia zapobiegawczo uderzyć. Może będzie lepiej niż na wrogich ulicach San Andreas.

Czytaj więcej: Moja ulubiona część elden pierścieńZapowiedź programu przypadkowo dotarła na małą wyspę

Najzabawniejsze w całej tej sprawie jest to, że ktoś grał w Soulslike współtworzony przez George’a R.R. Martina i zdecydował, że GTA To był doskonały crossover. Nie mylą się, jest to kombinacja, o której prawdopodobnie nikt z nas nie wiedział, że chcemy. Zanim pełna gra ukaże się w przyszłym roku, możemy zobaczyć kilka innych nieoczekiwanych mashupów dla wcześniej trudnej do gry wersji zapoznawczej FromSoftware. Magia jailbreakingu i modyfikacji.

READ  Pożegnaj się na Facebooku i trwale usuń swoje konto