Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Moment Meghan Markle z doradcą podczas królewskiej trasy przerywa internet

Spotkanie Meghan Markle z królewskim doradcą podczas weekendowego tournée rodziny królewskiej wywołało gorącą debatę w mediach społecznościowych, a niektórzy oskarżają ją o to, że wygląda na „pasywno-agresywną”.

41-letnia księżna Sussex złożyła zaskakującą propozycję samotności Wraz z księciem Harrym, księciem Williamem i Kate Middleton Spotkać fanów żałoby przed zamkiem Windsor w niedzielę po Śmierć królowejzaznaczając ich pierwszy wspólny publiczny występ od ponad dwóch lat.

Szczególnie jeden moment pokazuje, że rozmowa Meghan z anonimowym asystentem płci męskiej przyciąga miliony wyświetleń na Twitterze, a hazardziści z pewnością będą podzieleni.

Niektórzy oskarżali matkę dwójki dzieci o to, że była „niegrzeczna” wobec asystenta, który próbował usprawiedliwić jej noszenie bukietów kwiatów, dopóki nie zauważyła, że ​​jest fotografowana.

„Była niegrzeczna wobec asystenta, kiedy poszedł zabrać jej kwiaty, a ona chciała ją zatrzymać na późniejszą zabawę PR. W połowie zdania zobaczyła kamerę i złożyła fałszywe podziękowania, doceniam jej grę ” napisał jeden użytkownik.

Była niepotrzebnie niegrzeczna. Jego zadaniem było uwolnienie ich od bukietów, żeby mogli uścisnąć dłoń itd., a kobieta robiła to samo. Inny dodał: „Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zbliżył się do niej”.

Trzeci powiedział: „Kto musi przeczytać raport dotyczący zastraszania, skoro możesz oglądać takie nagrania? Teraz wyobraź sobie jej zachowanie (sic) za zamkniętymi drzwiami”.

Inni wskoczyli w obronę Meghan, mówiąc, że powiedziała asystentce: „Powiedziałem im (fanom), że zamierzam ich tam umieścić. Dziękuję. Doceniam to”.

Biorąc pod uwagę szeroko nagłośnione, mroźne relacje między bliskimi braćmi i ich żonami, oczywiście każda chwila rzadkiej wycieczki jest wypełniona przez fanów, którzy chcą uzyskać wgląd w ich obecną dynamikę.

W kolejnym niezręcznym spotkaniu po zjeździe nowonarodzony książę i księżna Walii spotkali się w swoim samochodzie z Harrym i Meghan, aby pożegnać się z tłumami.

Fani orłów zauważyli, że William powiedział coś niesłyszalnego do Meghan, co najwyraźniej sprawiło, że poczuła się nieswojo.

READ  Rosja zakazuje Scottowi Morrisonowi i Anthonym Albanese wjazdu do kraju

Jedna z użytkowniczek Twittera myśli, że słyszy jak Prince mówi: „Odejdź ode mnie”, jednak inni twierdzą, że mówi wprost: „Pomachaj mi”.

Podczas gdy wszystkie oczy były zwrócone na Meghan, która szczerze mówiła o swoim czasie spędzonym w brytyjskiej rodzinie królewskiej od czasu przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych dwa lata temu, William nie uniknął krytyki.

Użytkownicy mediów społecznościowych wysadzili za niego księcia Walii, kolejnego króla, który odziedziczył tron Oczywisty brak koni z Kateco stanowi wyraźny kontrast z widocznym oddaniem Harry’ego swojej żonie.

w wirusowe klipyPo wycieczce można zobaczyć, jak książę Harry prowadzi swoją żonę do wspólnego samochodu, uważnie otwierając i zamykając drzwi, podczas gdy książę i księżna Walii wchodzą do samochodu osobno.

Fani wypatroszyli starszego króla, a jeden z użytkowników Twittera po prostu napisał: „Harry trzyma otwarte drzwi samochodu dla swojej żony. Upewnij się, że jest bezpieczna.

Wielu użytkowników zastanawiało się nad tym incydentem, porównując Williama i jego ojca, króla Karola III, z Harrym i jego zmarłą matką Dianą.

Jeden z użytkowników napisał: „Harry jest dżentelmenem. Jednak William zachowuje się jak jego ojciec”. Inny dodał: „Harry jest prawdziwym królem i synem Diany. Zobaczcie, jak dba o swoją żonę”.

Inny użytkownik Twittera powiedział: „Jedno jest pewne: nie będzie traktował swojej żony tak, jak ojciec traktował matkę. Tego nie dostanie brytyjska opinia publiczna. Sam otworzył drzwi swojej żonie i swojej żonie odpowiedziałem dzięki. To wzajemny szacunek.

To prawdopodobnie nie byłby ostatni raz, kiedy ex-Fab Four spotkał się z Pogrzeb królowej Zaplanowano na 19 września i oczekuje się, że Sussexes pozostaną w Wielkiej Brytanii do tego czasu.

Przeczytaj powiązane tematy:Meghan Markle