Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mówi się, że PS5 Pro zadebiutuje w okresie świątecznym

Mówi się, że PS5 Pro zadebiutuje w okresie świątecznym

Czas spowiedzi: Właściwie mam kopię Final Fantasy XVI I Odrodzenie Final Fantasy VII Na PS5, chociaż nadal jej nie mam PlayStation 5 Jednostka sterująca. Nigdy nie dostaję konsol od razu po ich premierze i zwykle czekam kilka lat na kolejną premierę. W przypadku PlayStation 5 myślałem, że to będzie to PS5 SlimWygląda jednak na to, że pod koniec roku będę miał inną opcję: PlayStation 5 Pro. Toma Hendersona Gry wewnętrzne Wyciekły szczegóły PS5 Pro… Prawo Moore’a jest martwe Kanał YouTube powstał z dokumentów, które samo Sony przesłało niedawno zewnętrznym programistom.

Potwierdzenia strony internetowej można oczywiście traktować z przymrużeniem oka, ale Henderson ma całkiem niezłą historię, jeśli chodzi o wycieki. W 2022 roku tak wspomniany Że Sony pracowało nad „prawdziwie profesjonalną konsolą” dla PS5 na dwa miesiące przed jej premierą DualSense Edge Zostało to oficjalnie ogłoszone. Zdradził też, że firma była gotowa wypuścić wersję konsoli z odłączanym dyskiem na cały rok przed wprowadzeniem przez Sony mniejszego i lżejszego modelu PS5.

Z dotychczasowych informacji wynika, że ​​PS5 Pro będzie oferować lepszą i stabilniejszą liczbę klatek na sekundę (FPS) w rozdzielczości 4K, a także „tryb wydajności” w rozdzielczości 8K. Oczekuje się również, że będzie w stanie renderować gry do 45 procent szybciej i będzie miał możliwości śledzenia promieni dwa do trzech razy szybciej niż jego odpowiednik nieprofesjonalny. Oprócz dokumentów Prawo Moore’a jest martwe Film pokazuje, że będzie wyposażony w procesor graficzny FP16 o mocy 67 teraflopów (33,5 teraflopa FP32), co wskazuje na większe prędkości i ogólnie lepszą grafikę.

Henderson twierdzi, że Sony planuje wypuszczenie konsoli PS5 Pro na święta, co prawdopodobnie pozwoli wykorzystać zwiększoną sprzedaż w tym sezonie. Może się to jednak jeszcze zmienić, w zależności od tego, czy firma uzna, że ​​w tym roku nie ma wystarczającej liczby wydań tytułów własnych.

READ  Dlaczego jestem kreatorem postaci w grach wideo?