Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Możesz teraz budować czarujące labirynty z marmuru Gravitrax, które działają w nieskończoność dzięki nowym, zasilanym przedmiotom

Możesz teraz budować czarujące labirynty z marmuru Gravitrax, które działają w nieskończoność dzięki nowym, zasilanym przedmiotom

Szukasz satysfakcjonującej gry budowlanej, w której nie chodzi tylko o układanie kolorowych klocków? GraviTrax Zamiast tego pozwala użytkownikom tworzyć rozległe marmurowe tory, które wysyłają metalowe kulki ścigające się po wzniesionych torach i przez przeszkody, takie jak odwrócone pierścienie. Tej jesieni GraviTrax w końcu otrzyma elementy elektroniczne, pozwalające na większą automatyzację i ścieżki, które po raz pierwszy mogą działać w nieskończoność – lub przynajmniej tak długo, jak baterie są solidne.

Ravensburger to firma zajmująca się grami prawdopodobnie najbardziej znana ze swoich puzzli i gier planszowych, ale jest również właścicielem marki drewnianych pociągów Brio, a w 2017 roku wprowadziła System budowlany GraviTrax, który najlepiej można opisać jako połączenie miniaturowych kolejek górskich i opływowych kolejek górskich Rube Goldberg. Małe, napędzane grawitacją metalowe kulki przelatują przez labirynt wzniesionych ścieżek, gdy docierają do miejsca docelowego, ale to dodatkowe przedmioty, które mogą przekierować kulki na inne ścieżki lub wystrzelić dodatkowe kule w tym samym czasie, naprawdę sprawiają, że budynek jest naprawdę atrakcyjny. ciekawa gra. Filmy promocyjne Ravensburgera dobrze wyjaśniają, dlaczego GraviTrax zasługuje na to, by stać się twoim kolejnym nałogiem.

Przeniósł społeczność druku 3D GraviTrax na wyższy poziom dzięki innowacyjnym nowym elementom, które wprowadzają nawet do miksu silniki, ale Ravensburger oferuje teraz własne części elektroniczne, które idą o krok dalej, umożliwiając zdalne zdalne sterowanie niektórymi przedmiotami, takimi jak wyrzutnie piłek. obsługiwane.

Zdjęcie: Ravensburger

Dwie nowe kolekcje GraviTrax pojawią się tej jesieni. Zestaw startowy GraviTrax Power o wartości 130 USD zawiera 123 elementy, w tym Power Starter, który może pomieścić wiele piłek i wypuszczać je jedna po drugiej, gdy zostanie wyzwolony sygnał bezprzewodowy. Sygnały te pochodzą albo z elementu Power Finisher, który wykrywa, kiedy piłka przetoczy się i dotrze do końca trasy, albo z bezprzewodowego pilota, który umożliwia użytkownikowi wystrzelenie dodatkowych piłek Power Starter za naciśnięciem przycisku. Cel będzie ekskluzywny od przyszłego miesiąca.

Zdjęcie: RavensburgerZdjęcie: Ravensburger

Większy, 138-częściowy zestaw startowy GraviTrax Power XXL jest dostępny w znacznie wyższej cenie 330 USD (458 USD), ale zawiera wszystkie siedem nowych elementów elektronicznych Ravensburger, które można indywidualnie zaprogramować, aby odpowiadały na jeden z trzech różnych kodowanych sygnałów radiowych. Element wyzwalający przeznaczony do wykrywania podania piłki można ustawić tak, aby używał kanału czerwonego, a aktywowane będą tylko obsługiwane elementy ustawione na kanał czerwony. Obejmuje to przełączniki, które mogą zmienić ścieżkę, którą podąża następna piłka, a także windy, które podnoszą piłki na wyższą ścieżkę.

READ  WhatsApp pozwala teraz użytkownikom ukrywać zdjęcia profilowe, „ostatnio widziane” przed określonymi osobami

Zestaw XXL jest również wyposażony w nowy zrobotyzowany element podnoszący o nazwie Power Elevator, który przenosi piłki od dołu do góry, krok po kroku, bez konieczności ręcznego resetowania. Działa niezależnie i nie zależy od sygnałów radiowych z siłowników i może być wykorzystany do stworzenia marmurowej ścieżki, która biegnie w nieskończoność, zakładając, że kulki w końcu trafią w dół windy. Zestaw startowy GraviTrax Power XXL będzie dostępny wyłącznie w Amazon od października.