MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 1

Środa to pierwszy dzień Kobiet U19 WFC 2022 w Katowicach.

Szwajcaria vs Niemcy

Szwajcaria i Niemcy rozpoczęły turniej w Katowicach. Nie minęło dużo czasu, zanim Szwajcarzy strzelili pierwszego gola. Szwajcarzy nadal zdobywali punkty. Wygodne prowadzenie 8-0 po 40 minutach. Ale z perspektywy Szwajcarii było jeszcze lepiej – w ostatnim okresie strzelili jeszcze osiem bramek, by wygrać mecz 16-0.

Istnieją statystyki konkurencji Tutaj.

Dania vs Austria

Ta gra również zaczęła się o 10 rano. Dania wydawała się nieco ostrzejsza w swojej akcji, prowadząc 2:0 po pierwszych 20 minutach. Austria – mając zaledwie trzy tygodnie przygotowań – utrzymała się na duchu i próbowała strzelić pierwszego gola w turnieju. Ale Dania strzeliła jedynego gola i wygrała 6-0.

Kanada vs Nowa Zelandia

To starcie, by zadeklarować się jako najlepsza pozaeuropejska drużyna. Kiwi zagrali dobrze w debiucie i strzelili pierwszego gola. Nie minęło dużo czasu, zanim Kanada odpowiedziała swoim pierwszym celem. Ale potem Nowa Zelandia strzeliła 6 bramek z rzędu. Kanada zdołała jednak odrobić straty, ale Nowa Zelandia wygrała 8-2.

Szwecja vs Norwegia

Szwedzi nie tracili czasu i umiejętności po czterech minutach gry – pierwsze trzy gole strzelili w ciągu 68 sekund. Norwegia otrzymała odpowiedź prawie dokładnie 30 minut później. To było Frida Hadlem Strzelił pierwszego i jedynego gola dla Norwegii. Ostatecznie Szwecja wygrała 19-1.

Węgry vs Włochy

Podsumowanie tej gry: Włochy zajęły pierwszą tercję według międzynarodowych standardów i prawie Nora Lelovics Podbiła Włochy. Włochy były wyrównane po pierwszej tercji, ale walczyły o utrzymanie węgierskiego gola 77. Nora Lelovics strzeliła dziewięć z 12 goli (9+1) dla Węgier. Węgry wygrały 12-8.

READ  Polska opozycja jako działacz agrarny bierze na cel wyborców wiejskich

Czechy vs Słowacja

Osiem goli w pierwszej tercji to coś, czego nie widzisz w każdym meczu unihokeja. Bramki zostały rozłożone niemal równo, a Czechy miały nieco lepszy finisz, który po pierwszych 20 minutach prowadził 5:3. Słowacja nie zremisowała meczu. Czechy prowadzą cały czas; Ostatecznie wygrała 8-6.

Finlandia vs Polska

Polska dobrze zorganizowała ich obronę w pierwszym okresie. Finlandii udało się zdobyć tylko dwa gole. Ofensywne wysiłki Polski przez cały mecz były bezowocne. Finlandia wygrała 9-0 w 60 minut. To było Suvi Hamalainen Zebrano 4 (1+3) punktów.

Australia vs Łotwa

Łotwie udało się strzelić pierwszych pięć bramek w ostatnim meczu. Australii udało się strzelić dwa gole w ciągu dziesięciu minut. Ale Łotwa powiększyła przewagę kolejnymi golami. Po intensywnych 60 minutach Łotwa miała na tablicy wyników 11 bramek, a Australia 2.

Znajdź wszystkie powtórki meczów, skróty i wywiady Kanał YouTube IFF 1.