Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

MSA Defense świętuje uroczyste otwarcie Globalnego Centrum Usług Biznesowych EMEA w Warszawie

MSA Defense świętuje uroczyste otwarcie Globalnego Centrum Usług Biznesowych EMEA w Warszawie

Prawa autorskie 2022 PR Newswire. Wszelkie prawa zastrzeżone
2023-01-12

Nowa lokalizacja w centrum miasta wspiera cele rozwojowe firmy

Warszawa, Polska, styczeń 12, 2023 /PRNewswire/ — MSA Safety Inc. (NYSE: MSA) dokonała dziś uroczystego otwarcia swojego Globalnego Centrum Usług Biznesowych EMEA w Warszawie. Dzisiejsze uroczyste przecięcie wstęgi, nowo zaprojektowane centrum biznesowe firmy będzie zlokalizowane w centrum miasta i skupi się na szerokiej gamie działań biznesowych wspierających międzynarodowe cele biznesowe firmy. MSA Security prowadzi również globalne centrum usług biznesowych Kuala Lumpur, Malezja aby to wspierać Azji i Pacyfiku region.

„Nasze Warszawskie Globalne Centrum Usług Biznesowych jest częścią naszego planu ciągłego rozwoju, mającego na celu usprawnienie naszego międzynarodowego zasięgu, zwiększenie konkurencyjności firmy i inwestowanie w kluczowe obszary, takie jak obsługa klienta” – powiedział. Boba Lennona, prezes MSA International. Na przykład nowe centrum usług biznesowych zapewni bezpośrednie, specjalistyczne wsparcie produktowe dla klientów MSA i partnerów dystrybucyjnych w lokalnych językach, Mr. zauważył Leinen. EuropaThe Bliski Wschód I Afryka.

MSA Safety jest światowym liderem w rozwoju i produkcji zaawansowanych produktów i systemów bezpieczeństwa, które pomagają chronić pracowników i infrastrukturę obiektów na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie 220 współpracowników Warszawa. Z czasem MSA Security planuje swój rozwój Warszawa Obecność około 300 współpracowników zajmujących się wieloma funkcjami, w tym finansami i księgowością, zasobami ludzkimi, technologią informacyjną, zakupami, łańcuchem dostaw, logistyką, marketingiem, obsługą klienta i sprzedażą wewnętrzną.

Od ponad 100 lat misją MSA Safety jest pomoc w ochronie ludzi pracy poprzez opracowywanie innowacyjnych i wiodących na rynku produktów, systemów i technologii bezpieczeństwa.

„Kiedy MSA ma operacje Polska Od 1996 roku cieszymy się na silną obecność Warszawa A rozwój z większą liczbą partnerów pomaga nam realizować misję pomagania mężczyznom i kobietom w zachowaniu bezpieczeństwa w pracy” – podsumował Leinen.

READ  Węgry, Polska, Słowacja będą kontynuować własne embargo na ukraińskie zboże Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej

Informacje o bezpieczeństwie MSA

Założona w 1914 roku firma MSA Safety Incorporated jest światowym liderem w rozwoju, produkcji i dostawie produktów bezpieczeństwa, które chronią ludzi i infrastrukturę obiektu. Wiele produktów MSA łączy w sobie elektronikę, układy mechaniczne i zaawansowane materiały, aby chronić użytkowników przed sytuacjami niebezpiecznymi lub zagrażającymi życiu. Szeroka linia produktów firmy jest wykorzystywana przez pracowników na całym świecie na wielu rynkach, w tym w przemyśle naftowym, gazowym i petrochemicznym, straży pożarnej, budownictwie, górnictwie i wojsku. Główne produkty firmy MSA obejmują niezależne aparaty oddechowe, stałe systemy wykrywania gazu i płomienia, przenośne detektory gazu, przemysłowe produkty ochrony głowy, hełmy i odzież strażacką oraz urządzenia chroniące przed upadkiem z wysokości. 2021 z zarobkami 1,4 miliarda dolarów, MSA zatrudnia około 4800 osób na całym świecie. Siedziba firmy to Organizacja Narodów ZjednoczonychPółnoc Pittsburgh Wewnątrz Cranberry Township w Pensylwanii. MSA Safety prowadzi działalność produkcyjną w Stanach Zjednoczonych, Europa, Azja I Ameryka Łacińska. Posiadając ponad 40 międzynarodowych lokalizacji, firma czerpie połowę swoich przychodów z zagranicy Ameryka północna. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy MSA www.MSAsafety.com.

sion Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/msa-safety-celebrates-grand-opening-of-emea-global-business-services-center-in-warsaw-poland-301719937.html

Źródłowa ochrona MSA