Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

My Kitchen Rules 2022: Nigella Lawson dołącza do programu Channel 7 jako sędzia

My Kitchen Rules 2022: Nigella Lawson dołącza do programu Channel 7 jako sędzia

Channel 7 wykonał w tym roku podstępny ruch, aby ożywić zasady My Kitchen Rules, obsadzając gościnną gwiazdę Channel 10, MasterChef, Nigellę Lawson.

Międzynarodowa gwiazda gotowania, Nigella Lawson, dołączy w tym roku do obsady My Kitchen Rules, mimo że wcześniej występowała w regularnych sezonach programu MasterChef na Channel 10.

Channel Seven potwierdził dzisiejsze wiadomości w oświadczeniu, ujawniając, że będzie królową brytyjskiego jedzenia Dołącz do Manu Feldel Jako gospodarz z dziesięcioma dawnymi gwiazdami, szef kuchni Sędzia Matt Preston.

Znani szefowie kuchni Colin Fascinding i Curtis Stone również powrócą jako gościnni jurorzy.

Lawson powiedział, że „nie może się doczekać”, aby dołączyć do serialu u boku Manu.

„Chodzenie do restauracji może być świetną zabawą, ale dla mnie prawdziwa historia jedzenia jest opowiadana poprzez gotowanie, które robimy w domu”, powiedział 62-letni Lawson.

„Tak więc możliwość zostania mistrzem domowych kucharzy i dawania intymnego przywileju zapraszania cię do domów innych ludzi na ich jedzenie, napełnia mnie równą wdzięcznością i ekscytacją!

„Naprawdę nie mogę się doczekać współpracy z Manu. Chociaż jest szefem kuchni, a ja kucharzem domowym, prawda jest taka, że ​​oboje chcemy po prostu jeść dobre jedzenie. Czuję, że muszę się od niego wiele nauczyć , ale po prostu wiedz, że będziemy się dobrze bawić.” Nie mogę się doczekać!”

Przyjdź po pokazie Wypadło z harmonogramu w zeszłym roku Wśród okropnych recenzji i ekscytującego wyjścia? Znany szef kuchni Pete Evans.

Rob McKnight, były producent wykonawczy Channel 10, który obecnie prowadzi portal z wiadomościami branżowymi Telewizor z czarnej skrzynkiI Ogłoszono, że program telewizyjny jest „martwy”. Żenująco pozostawanie w tyle za innymi sieciami w tym czasie.

Premiera w 2020 roku przyciągnęła zaledwie 498 000 (pięć miast metropolitalnych), w porównaniu do 1,5 miliona widzów w finale Australian Open dla mężczyzn i 884 000 widzów w turnieju. jestem celebrytą Wniosek.

READ  Mołdawia w pogotowiu po wybuchach w Naddniestrzu

Nie będzie więcej pokazów” – powiedział McKnight news.com.au. „Możesz też napisać pochwałę i przygotować trumnę… Już nie wróci”.

Evans został zwolniony w maju 2020 roku po nieudanym sezonie i Wśród kontrowersji dotyczących porad zdrowotnych, Łącznie z Odbieranie 14 990 USD na wyeliminowanie koronawirusa za pomocą BioCharger Rozpowszechniaj na Facebooku.

Na zeszłorocznej preprezentacji Channel Seven do ramówki na 2022 r. McKnight MKR Przepowiednia okazała się całkowicie błędna.

Po ogłoszeniu wznowienia programu w nowym formacie, Seven James Warburton CEO obiecał news.com.au, że pokaże „Ostre krótkoterminowe” w wywiadzie z zeszłego roku.

„Ścigałem dranie, plotki, uczucia i tego typu rzeczy. Miał naprawdę długie przyjęcia (on)” powiedział Warburton o poprzednich sezonach, rozdmuchaliśmy to do 60 odcinków, więc było to ogromne zobowiązanie.

„Pokazaliśmy, co potrafimy dźwięk Jesteśmy więc pewni, że się powiedzie”, odnosząc się do tego, jak Sieć była pokazywana na kanale 9 do dźwięk w 2020 r. do tworzenia ocen trafień.

W dzisiejszym oświadczeniu oryginalny sędzia Feldel powiedział o nowym MKR Współprowadzący: „Jestem tak podekscytowany, że siedzę na górze MKR Stół był jeszcze bardziej ekscytujący, gdy miałam u boku piękną Nigellę Lawson.

„Lubić MKR Sędziowie tworzymy idealny zespół dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu odpowiednio w profesjonalnych kuchniach i kuchniach domowych. A jako miłośnicy pysznego jedzenia i wspaniałej kolacji mogę Wam obiecać, że i my będziemy się dobrze bawić. przynieś to!”