Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Na koniec Emily Ratajkowski odnosi się do wirusowego wideo, na którym całuje Harry’ego Stylesa

Na koniec Emily Ratajkowski odnosi się do wirusowego wideo, na którym całuje Harry’ego Stylesa

Emily Ratajkowski zrobiła wirusowe zdjęcie, na którym całuje się z Harrym Stylesem w Tokio w zeszłym miesiącu.

31-letnia amerykańska modelka została sfotografowana dzieląc się namiętnym pocałunkiem z brytyjskim piosenkarzem podczas jego kolejnych koncertów „Love on Tour” w stolicy Japonii, z zaręczynami uchwyconymi za ciężarówką na ulicy.

Mówiąc do Vogue Hiszpania Na okładce magazynu mama jednego z nich powiedziała, że ​​to „dziwne”, że prywatna chwila eksplodowała w Internecie.

„To bardzo dziwne mieć pewne doświadczenia, a potem cały świat o nich wie i je komentuje” – powiedziała magazynowi.

„Jestem tylko kimś, kto przeszedł z trzyletniego związku do czteroletniego związku, więc po raz pierwszy od dłuższego czasu jestem w fazie randkowania.

„Zainteresowanie tym konkretnym obszarem jest bardzo dziwne. Nie czuję się zaskoczony, ale jest to niewielka część mojego życia. Inwazja na prywatne aspekty jest dla mnie bardzo trudna.”

the Dziewczyna zniknęła Aktorka odniosła się również do doniesień, że pocałunek spowodował rozłam z Olivią Wilde, która rozstała się ze Styles po dwóch latach w listopadzie.

Ratajkowski mówił o tym, jak media koncentrują się na narracjach, które przyglądają się kobietom. Odniosła się do niedawnego skandalu związanego z oszustwami wokalisty Maroon 5, Adama Levine’a, uważając, że zaangażowana w to młoda kobieta była bardziej haniebna niż Levine, który był niewierny swojej żonie, Behati Prinsloo.

„Te metody powtarzają się w kółko. Wszystkie moje algorytmy w tej sieci społecznościowej pokazywały treści skupiające się na zawstydzaniu 23-letniej dziewczyny” – powiedział Ratajkowski.

„Byłem sfrustrowany sposobem, w jaki stworzono narrację o ataku na tę dziewczynę, zamiast pytać, co dzieje się z tą osobą [Levine] Kto jest w związku, a następnie zaciągnięty zobowiązaniami.

„W przypadku, o który mnie pytasz [Wilde]To raczej to samo. Współczuję Olivii, ponieważ kilka razy musiała cierpieć z powodu tej sytuacji”.

READ  Musisz obejrzeć najlepsze thrillery akcji przesyłane strumieniowo online jak najszybciej

Ratajkowski najwyraźniej odnosił się do spekulacji, że Wilde rzuciła swojego partnera z prawie dekadą, Teda Lasso Aktor Jason Sudeikis w Styles po spotkaniu z piosenkarzem na planie Nie przejmuj się kochanie w 2020 r., czemu Wilde stanowczo zaprzeczył.

Po naciskaniu, czy doniesienia o konfrontacji z Wilde’em są „prawdziwe”, Ratajkowski udzielił tajemniczej odpowiedzi.

— Tak to już jest. Po prostu niefortunny przypadek — powiedziała.

Ratajkowski rozstał się ze swoim partnerem Sebastianem Bearem-McClardem pod koniec zeszłego roku. Od tego czasu zasugerowała, że ​​kilka razy ją zdradził.

Modelka, która ma dwuletniego syna z byłym mężem, podobno spotyka się z Bradem Pittem po ich rozstaniu.

Później widziano ją na dwóch randkach z komikiem Petem Davidsonem w grudniu, choć ich romans szybko się skończył.