Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najbardziej zaciekły gigantyczny potwór do walki w filmach

Bądźmy szczerzy. Trójwymiarowa wspólna produkcja Korei Południowej i Ameryki pszczoła Okropny film. Zawiera między innymi szalone sceny, zakrzywiony dywan dużej małpy kołyszącej się jak na końcu ogona zginacza, zwracającego się do armii południowokoreańskiej i próbującego nawiązać z nią romantyczny związek. Rosnące bóleJoanna Kerns. To samo w sobie jest śmieszne, ale tak naprawdę nie jest lepsze ani gorsze niż cokolwiek, co można zobaczyć w kilku innych gigantycznych filmach o potworach, które są naprawdę przerażające. Ale Pszczoła* Wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera Paula Leadera, przedstawia dwie niesamowite walki potworów w krótkim okresie.

Ta „niesamowita” część z pewnością nie wynika z jakichkolwiek artystycznych kompetencji czy wysokiej jakości efektów specjalnych, ale raczej dlatego, że są oni łysi w całkowitym lekceważeniu wszystkiego, co przypomina podekscytowanie, napięcie czy energię. Druga i drobna bitwa dotyczy A * P * E ​​- nazwanej odpowiednio małpą – przeciwko „gigantycznemu” wężowi tak ospałemu, że Lider musi rzucić go na kamerę nie tylko po to, by przypomnieć widzom, że oglądają trójwymiarowy obraz. ale przekonaj ich, że wąż jest prawdziwy i mobilny (chociaż się nie porusza).

Mecz na prawdziwe pieniądze odbywa się między Małpą a gigantycznym rekinem, a intencją było niewątpliwie zwielokrotnienie wyczynu filmu poprzez oznaczenie każdej wersji filmu Dino De Laurentiis King Kong I Szczęki. Sama bitwa jest krótka, ale niepokojąca, ponieważ rekin wydaje się być nie tylko prawdziwy, ale także martwy lub umierający, biorąc pod uwagę jego kulawy i blady wygląd. Małpa wygrywa ten mecz, ale nie muszę być dumny.

READ  Peter Andre dzieli się bolesnym powodem emocjonującej podróży do Australii po dwóch latach