Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze lekkie stożki i szlaki dla Souchang w Honkai Star Rail

Najlepsze lekkie stożki i szlaki dla Souchang w Honkai Star Rail

Honkai Star Rail ma silne charaktery, wśród których Suhsang wyróżnia się jako jeden z najlepszych 4-gwiazdkowych fizycznych DPS. Obecnie jest dostępny w wydarzeniu warp przez ograniczony czas, więc ci, którzy chcą zadać duże obrażenia, powinni rozważyć zakup go z życzeń sztandaru. Dzięki odpowiednim kombinacjom Stożka Światła i Reliktów może z łatwością powalić elitarnych wrogów i potwory.

Jako podążająca ścieżką „polowania”, Sunshang ma niezwykle trwałe zdolności do zadawania obrażeń pojedynczemu celowi, a przy odpowiedniej inwestycji może zniszczyć przeciwników w walce. Czytaj dalej, aby uzyskać wgląd w stożki świetlne i efekty, które pomogą im uwolnić ich prawdziwy potencjał.

Zastrzeżenie: Wspomniane statystyki sprzętu są oparte na oficjalnych danych w grze. Niektóre aspekty tego artykułu są subiektywne i odzwierciedlają opinie autora.


Konstrukcja Sushang Honkai Star Rail: najlepsze stożki i efekty świetlne

lekkie szyszki;

Umiejętności Sushang mają na celu zadawanie przeciwnikowi ogromnych obrażeń fizycznych. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób każdy stożek światła pod ścieżką łowiecką Honkai Star Rail zwiększa obrażenia zadawane przez użytkownika, będzie to dla niego w pewien sposób korzystne.

Jednak In the Night jest jej najlepszym 5-gwiazdkowym wyborem ze względu na swoją moc pasywną, która zwiększa współczynnik nokautu noszącego o 18%. Za każde 10 sił SPD powyżej 100, podstawowe obrażenia od ataku i umiejętności wzrastają o 6%, a obrażenia zabójcze o 8%. łącznie do sześciu razy.

Alternatywnie, następujące stożki świetlne również zapewniają doskonałą wartość dla Sushang.

lekkie szyszki;

rzadkość

negatywny

Żeglowanie po rozgwieżdżonym morzu

5 gwiazdek

Zwiększa współczynnik trafień noszącego o 8% i dodatkowe 8% przeciwko wrogom równym lub mniejszym niż połowa zdrowia. Kiedy wrogowie zostają pokonani, atak noszącego zwiększa się o 20% na 2 tury.

pojedynek

4 gwiazdki

Ilekroć wyposażona postać trafi ten sam cel, zadawane przez nią obrażenia wzrastają o 8%. Efekt może kumulować się do pięciu razy i zanikać po zmianie celu.

Rzeka płynie wiosną

4 gwiazdki

Osoba, która go nosi, po wejściu do bitwy zwiększa swoją prędkość w bitwie o 8% i obrażenia o 12%. Po otrzymaniu DMG efekt znika pod koniec ich następnej tury.

READ  Kamera Google Street View pasuje do każdego samochodu z bagażnikiem dachowym

Archeologia

Obraz przedstawia najlepszą kolekcję efektów dla Sushang (zdjęcie za pośrednictwem HoYoverse)

Sushang ma dostęp do dwóch stosów reliktów Honkai Star Rail z unikalnymi premiami, które pozwolą jej zadawać zwiększone obrażenia podczas walki. Unikalny zestaw 4 do użycia to Mistrz boksu Co zwiększa obrażenia fizyczne o 10%. Ponadto atak noszącego zwiększa się o 5% z każdym otrzymanym trafieniem i zwiększa się do pięciu razy.

Inną odpowiednią opcją pozostałości jest Rycerz dzikiej pszenicy, Co zwiększa atak postaci o 12%, szybkość o 6% i podstawowe obrażenia o 10%. Opierając się wyłącznie na pasywności, fizyczny DMG przynosi Sushangowi większą wartość, ponieważ może szybko tworzyć ładunki. Zamiast tego jest 2 szt Mistrz boksu I Dwie części kawalerii dzikiej pszenicy Musi pracować z kimś, kto nie znalazł żadnych użytecznych elementów.

Wreszcie, w przypadku planarnych ozdób gracze muszą wybrać plik Niebiański rozdzielacz Ze względu na umiejętność pasywną, która zapewnia 16% obrażeń. Daje również współczynnik nokautu 60 do pierwszego ataku, gdy obrażenia nokautu przekroczą 120% na odpowiedniej postaci. Można go uprawiać ze Świata 5 Symulowanego Wszechświata Honkai Star Rail.