Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze lekkie stożki i szlaki dla Souchang w Honkai Star Rail

Honkai Star Rail ma silne charaktery, wśród których Suhsang wyróżnia się jako jeden z najlepszych 4-gwiazdkowych fizycznych DPS. Obecnie jest dostępny w wydarzeniu warp przez ograniczony czas, więc ci, którzy chcą zadać duże obrażenia, powinni rozważyć zakup go z życzeń sztandaru. Dzięki odpowiednim kombinacjom Stożka Światła i Reliktów może z łatwością powalić elitarnych wrogów i potwory.

Jako podążająca ścieżką „polowania”, Sunshang ma niezwykle trwałe zdolności do zadawania obrażeń pojedynczemu celowi, a przy odpowiedniej inwestycji może zniszczyć przeciwników w walce. Czytaj dalej, aby uzyskać wgląd w stożki świetlne i efekty, które pomogą im uwolnić ich prawdziwy potencjał.

Zastrzeżenie: Wspomniane statystyki sprzętu są oparte na oficjalnych danych w grze. Niektóre aspekty tego artykułu są subiektywne i odzwierciedlają opinie autora.


Konstrukcja Sushang Honkai Star Rail: najlepsze stożki i efekty świetlne

lekkie szyszki;

Umiejętności Sushang mają na celu zadawanie przeciwnikowi ogromnych obrażeń fizycznych. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób każdy stożek światła pod ścieżką łowiecką Honkai Star Rail zwiększa obrażenia zadawane przez użytkownika, będzie to dla niego w pewien sposób korzystne.

Jednak In the Night jest jej najlepszym 5-gwiazdkowym wyborem ze względu na swoją moc pasywną, która zwiększa współczynnik nokautu noszącego o 18%. Za każde 10 sił SPD powyżej 100, podstawowe obrażenia od ataku i umiejętności wzrastają o 6%, a obrażenia zabójcze o 8%. łącznie do sześciu razy.

Alternatywnie, następujące stożki świetlne również zapewniają doskonałą wartość dla Sushang.

lekkie szyszki;

rzadkość

negatywny

Żeglowanie po rozgwieżdżonym morzu

5 gwiazdek

Zwiększa współczynnik trafień noszącego o 8% i dodatkowe 8% przeciwko wrogom równym lub mniejszym niż połowa zdrowia. Kiedy wrogowie zostają pokonani, atak noszącego zwiększa się o 20% na 2 tury.

pojedynek

4 gwiazdki

Ilekroć wyposażona postać trafi ten sam cel, zadawane przez nią obrażenia wzrastają o 8%. Efekt może kumulować się do pięciu razy i zanikać po zmianie celu.

Rzeka płynie wiosną

4 gwiazdki

Osoba, która go nosi, po wejściu do bitwy zwiększa swoją prędkość w bitwie o 8% i obrażenia o 12%. Po otrzymaniu DMG efekt znika pod koniec ich następnej tury.


Archeologia

Obraz przedstawia najlepszą kolekcję efektów dla Sushang (zdjęcie za pośrednictwem HoYoverse)

Sushang ma dostęp do dwóch stosów reliktów Honkai Star Rail z unikalnymi premiami, które pozwolą jej zadawać zwiększone obrażenia podczas walki. Unikalny zestaw 4 do użycia to Mistrz boksu Co zwiększa obrażenia fizyczne o 10%. Ponadto atak noszącego zwiększa się o 5% z każdym otrzymanym trafieniem i zwiększa się do pięciu razy.

Inną odpowiednią opcją pozostałości jest Rycerz dzikiej pszenicy, Co zwiększa atak postaci o 12%, szybkość o 6% i podstawowe obrażenia o 10%. Opierając się wyłącznie na pasywności, fizyczny DMG przynosi Sushangowi większą wartość, ponieważ może szybko tworzyć ładunki. Zamiast tego jest 2 szt Mistrz boksu I Dwie części kawalerii dzikiej pszenicy Musi pracować z kimś, kto nie znalazł żadnych użytecznych elementów.

Wreszcie, w przypadku planarnych ozdób gracze muszą wybrać plik Niebiański rozdzielacz Ze względu na umiejętność pasywną, która zapewnia 16% obrażeń. Daje również współczynnik nokautu 60 do pierwszego ataku, gdy obrażenia nokautu przekroczą 120% na odpowiedniej postaci. Można go uprawiać ze Świata 5 Symulowanego Wszechświata Honkai Star Rail.

READ  Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X może zawierać mody stworzone przez fanów