Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowsze informacje rodziny królewskiej: Królowa poczuła się „nieswojo”, gdy król Karol prowadził Meghan do ołtarza

Najnowsze informacje rodziny królewskiej: Królowa poczuła się „nieswojo”, gdy król Karol prowadził Meghan do ołtarza

Nowa książka królewska ujawniła szokujące odkrycia na temat stanu umysłu królowej Elżbiety II w czasie, gdy książę Harry poślubił Meghan Markle.

Najnowsza książka Ingrid Seward Moja mama i ja Przygląda się bliżej relacjom króla Karola z zmarłą królową, a także dzieli się wglądem w relacje zmarłego króla z innymi członkami rodziny królewskiej.

Przed ślubem Harry'ego z Meghan spekulowano, że jej ojciec, Thomas Markle senior, nie będzie mógł poprowadzić jej do ołtarza, ponieważ przeszedł operację serca. Wtedy wkroczył Charles i zaproponował, że to zrobi.

Według Sewarda Jej Królewska Mość powiedziała Karolowi, że „nie czuła się komfortowo”, gdy ówczesny książę Walii zastępował ojca Meghan, prowadząc ją do ołtarza kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor, na oczach milionów ludzi. Widzowie.

Ale nie tylko to przeszkadzało jej w ślubie. Twierdzi się również, że królowa nie była zadowolona z samej ceremonii, a większość jej niepokoju wynikała z kazania amerykańskiego arcybiskupa Michaela Careya.

Przemówienie biskupa Careya różniło się nieco od tego, do czego przyzwyczajeni są członkowie rodziny królewskiej, pod względem długości i żarliwego sposobu wypowiadania się na poruszane tematy.

Pod koniec kazania zapewniał wszystkich, którzy mieli trudności z koncentracją, że już prawie skończył, mówiąc: „Musimy was wszystkich poślubić”, wywołując śmiech większości kościoła, w tym samej pary królewskiej.

Według Sewarda Jej Królewska Mość „jak wszyscy inni była zdumiona entuzjastycznymi wypowiedziami amerykańskiego arcybiskupa”.

Książka wspomina o burzliwych stosunkach królowej z księciem Harrym.

Według Sewarda coraz bardziej denerwowała ją „tyrania” Harry'ego, zarówno przed ślubem, jak i po nim, w wyniku czego ich związek został „poważnie uszkodzony przez to wszystko”.

Tymczasem Seward kontynuuje opowieść o księżnej Dianie, która, jak twierdzi autorka, wygłosiła kiedyś zaskakującą uwagę na temat młodego wówczas Harry'ego.

„Diana powiedziała mi kiedyś, że William jest bardzo wrażliwy, a Harry bardzo żywy” – powiedziała Seward, po czym stwierdziła, że ​​zmarła księżniczka dodała, że ​​obawia się, że Harry mógł „odziedziczyć niektóre nieatrakcyjne cechy swojego ojca”.

READ  My Kitchen Rules 2022: Nigella Lawson dołącza do programu Channel 7 jako sędzia