Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowszy nalot Destiny 2 sprawia, że ​​uszy graczy zostają zniszczone przez krzyk Eldricha

W ciągu ostatnich kilku dni Los 2 Uderzył go owad równie zabawny, co przerażający. Jeśli zostaniesz wyeliminowany podczas walki z Golgorothem, bossem, który pojawia się w połowie niedawno wskrzeszonego najazdu King’s Fall Raid, ghule wydadzą przerażający wrzask.

W zeszłym tygodniu pojawił się Bungie Los 2Osiemnasty sezon, sezon grabieży. Dodaje mnóstwo nowych zmian, w tym mnóstwo broni o dużej mocy, aktualizacje ezoterycznego systemu poziomowania w grze, atrakcyjną obsadę postaci wspierających i, niestety, ciągłe zaangażowanie w wątpliwy system rzemieślniczy. (spłacać Obszerny opis Ethana, co jest dobre, co złe, a co brzydkie Aby uzyskać szczegółowe informacje.) Loot Season ma na celu położenie fundamentów pod Los 2nadchodzący Światło ekspansjanastępnej wiosny.

W piątek Bungie wydała go ponownie losjesienny najazd króla, która została uruchomiona w 2015 roku W ramach pierwszej gry wziąłem króla ekspansja. Jest regularnie promowany wśród fanów jako jeden z najlepszych raidów, jakie Bungie kiedykolwiek uruchomiło Los 2. Jest tylko jeden mały problem.

„Zdajemy sobie sprawę z problemu, w którym Golgoroth może czasami emitować niezwykle głośny ryk podczas nalotu King’s Fall” Zespół wsparcia Bungie napisał na Twitterze. „Zaleca się obniżenie poziomu dźwięku podczas walki z Golgorothem, aby można było przeprowadzić naprawę”.

Wiem, o czym myślisz, bo ja też tak myślałem: to niemożliwe ten który źle, prawda? Tak, o tym… (Poważnie ścisz głośność.)

Dźwięk wydaje się odtwarzać tylko wtedy, gdy ty i Firetime „wycieracie” lub umieracie, co może się zdarzyć, jeśli tego nie zrobicie Zwróć uwagę na określone zasady – W tym zwracanie uwagi na zegar, który powoduje eksplozję graczy – w walce z Golgorothem. Plusem jest to, że te problemy z dźwiękiem nie mają negatywnego wpływu na samą bitwę; To tylko błąd audio.

READ  WhatsApp pozwala teraz użytkownikom ukrywać zdjęcia profilowe, „ostatnio widziane” przed określonymi osobami

W większości gracze wydają się robić krok po kroku. Wiele odpowiedzi na pierwsze oświadczenie Bungie na temat błędu pochodzi z postu graczy Memy (Nie musisz daleko przewijać Znajdź ryk partnera), figlelub Filmy Od niego działa w parze z nieoczekiwanymi reakcjami. Jedna osoba Opisz to Klipy są błędne jako „najzabawniejsza rzecz, jaką widziałem od miesięcy”.

Bungie nie określiła harmonogramu naprawy. Przedstawiciele studia nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz w terminie do publikacji. Tymczasem RRRRRRRRAAAAAAAAAAAWWWWWWRRRRRR.