Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowszy wyciek Google ujawnia szok cenowy Pixela 8

Najnowszy wyciek Google ujawnia szok cenowy Pixela 8

Oczekiwano, że niektóre z nich będą miały już Pixel 8 i Pixel 8 Pro Najdroższe smartfony Google Kiedy zostaną wydane jeszcze w tym roku. Najnowsze szczegóły dotyczące cen sugerują, że czeka nas szok – w przypadku niektórych modeli omawiane są podwyżki o ponad 300 dolarów.

Niedawno wprowadzony na rynek Pixel 7a został wyceniony na 499 dolarów, czyli o 50 dolarów więcej niż Pixel 6a, który zastąpił. Biorąc pod uwagę obecne warunki gospodarcze, oczekuje się również wzrostu cen Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Jednak poprzednie raporty, takie jak ten autorstwa popularnego informatora Yogesha Brara, podkreślały potencjalną podwyżkę ceny Pixela 8 o kwotę od 50 do 100 dolarów. Oznaczałoby to cenę 699 dolarów w porównaniu do 599 dolarów za Pixela 7, który zastąpi; Dla wielu osób jest to rozczarowanie, biorąc pod uwagę reklamę Pixela jako niedrogiego smartfona o wysokiej klasy specyfikacji.

Podwyżki cen odnotowano w ten weekend Wiele więcej. Zespół ds. perspektyw technicznych europejska propozycja cenowa podstawowego Pixela 8 – o około 225 euro więcej niż Pixela 7 i Pixela 8 Pro – o 335 euro wyższa niż w przypadku poprzednich telefonów; Ceny rosną odpowiednio o około 240 i 360 dolarów.

Pytanie brzmi teraz, czy cena podana w Internecie pochodzi z wiarygodnych informacji z łańcucha dostaw, czy też sprzedawca detaliczny chciał przyjąć zamówienia w przedsprzedaży i popełnił błąd powołując się na wyższą cenę, aby upewnić się, że nie została ona wyjęta z kieszeni, gdy rzeczywista cena zostało ujawnionie.

Zakładając, że wyższa cena jest prawidłowa (innymi słowy, przejdźmy dalej z nawiązaniem do Taniyamy-Shimury), Pixel 8 i Pixel 8 Pro zobaczą jedną z głównych zalet poprzednich telefonów, czyli stosunek jakości do ceny do smartfonów z systemem Android o podobnych specyfikacjach. Zabierz to.

READ  Ex-Pizzer Bella Brutta dołącza do pubu Surry Hills, ale jak tam jedzenie?

Jest to mocny argument sam w sobie, ponieważ wzrost cen byłby bliższy 100 dolarów, a nie 300 dolarów. Rodzina Pixel 8 aktualizuje znacznie więcej oprogramowania i sprzętu niż rodzina Pixel 7, ale obecnie dostępne informacje nie wskazują na nic więcej poza zauważalną i częstą aktualizacją.

Nawet podwyżka ceny o 100 dolarów byłaby postrzegana przez społeczeństwo jako szok. Zwolennicy Pixela przygotowują się na podwyżkę cen, ale nie są przygotowani na nic więcej. Wielu ma nadzieję, że ten szok to tylko nadgorliwy sprzedawca.

Oczekuje się, że Google zaprezentuje Pixela 8 i Pixela 8 Pro podczas wydarzenia „Made For Google”, które odbędzie się 4 października w Nowym Jorku oraz w Internecie.

Przeczytaj już teraz o najnowszych technologiach oferowanych przez Google w nowych telefonach Pixels…

spłacać Dla mnie strona internetowa.