Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Największy przełom w GenAI od Microsoft Copilot

Największy przełom w GenAI od Microsoft Copilot

Nowości dotyczące oprogramowania

Oriana Johnsona

Ponadto MVP firmy Microsoft, Amy Babinchek, powiedziała CRN, że zanim organizacja uruchomi narzędzia, stoją przed nią trzy ważne zadania: sprawdzanie uprawnień, czyszczenie danych i przeszkolenie użytkowników.


Wprowadzenie na rynek Copilot, warstwy sztucznej inteligencji, która wkrótce zostanie zintegrowana z niemal każdą wiodącą aplikacją Microsoft, daje użytkownikom możliwość kontrolowania i manipulowania danymi na żądanie oraz obiecuje wzrost produktywności porównywalny z narodzinami systemu Copilot . Sam komputer, powiedział dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella.

„Copilot to doświadczenie obejmujące wiele płaszczyzn” – powiedział podczas odsłonięcia Copilot w tym tygodniu w Nowym Jorku. „Zapewnia Ci odpowiednie umiejętności, kiedy ich potrzebujesz. Dostosowuje się do Ciebie. Nie musisz już być koordynatorem swoich aplikacji, systemów operacyjnych i urządzeń. Integrujemy Copilot ze wszystkimi naszymi najczęściej używanymi produktami i doświadczeniami i umożliwia korzystanie z jego mocy jako samodzielnej aplikacji, a także z Bing i Edge Microsoft 365 oraz najnowszych wersji systemu Windows.

[RELATED: Microsoft Reveals Copilot, AI Features Across Windows, Bing, Edge; New Surface Devices Launched]

Podczas wydarzenia zaprezentowano dziesiątki możliwości produktów i urządzeń Microsoft Surface, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z żądań w języku naturalnym w celu pisania dokumentów na podstawie notatek, dokumentów i rozmów, a następnie zapisywania ich z powrotem w wiadomościach e-mail, blogach, wiadomościach tekstowych lub w dowolnej innej formie. O komunikacji pisemnej.

„Więc kontekst i inteligencja sieci, Twoje dane biznesowe i to, co aktualnie robisz na Twoim urządzeniu, są prezentowane razem w jednym, ujednoliconym doświadczeniu, skupionym wokół Ciebie i opartym na Twoich preferencjach i uprawnieniach” – powiedział. platforma.

Amy Babinchak, właścicielka Harbour Computer Services w Royal Oak w stanie Michigan, powiedziała CRN, że przed przyjęciem Copilota przez organizację stoją trzy ważne zadania: weryfikacja uprawnień użytkowników, oczyszczanie danych i przeszkolenie użytkowników.

READ  Gracze na PC mogą łatwo zresetować limit czasu dla Resident Evil Village Demo

„Firmy powinny wziąć udział w audycie uprawnień do danych przed rozpoczęciem korzystania z rozwiązania Copilot” – stwierdziła. „Jest bardzo prawdopodobne, że nie zdają sobie sprawy, kto ma do czego dostęp, podobnie jak pracownicy. Ma dostęp do wszystkiego, do czego użytkownik ma dostęp i pokaże to, gdy zostanie o to poproszony… Firmy będą zaskoczone zakresem tego. Gwarantowane .”

Ponadto Babinchak powiedział, że przed rozpoczęciem wdrożenia konieczne będzie oczyszczenie danych, w przeciwnym razie będzie to miało wpływ na wyniki drugiego pilota.

„Powiedzmy, że prosisz go o zebranie specyfikacji dla nowego potencjalnego klienta handlowego. Jeśli Copilot ma dostęp do starych informacji, może z nich skorzystać” – powiedziała.

Szkolenie pracowników w zakresie korzystania z oświadczeń będzie również kluczową umiejętnością, jeśli organizacje chcą czerpać największe korzyści z rozwiązania Copilot.

„Umiejętność tworzenia precyzyjnych podpowiedzi składających się z akapitów i długich akapitów, aby uzyskać dokładną odpowiedź i wykonać zadanie zgodnie z oczekiwaniami, to umiejętność, której nikt jeszcze nie posiadał” – powiedziała.

Organizacje, które inwestują w położenie fundamentów pod Copilot i zdobycie wewnętrznych umiejętności niezbędnych do jego wykorzystania, będą mogły czerpać ogromne korzyści, powiedział Babinchak.

„Ci, którzy inwestują w przygotowanie swoich pracowników do obsługi tej nowej technologii, będą mieli ogromną przewagę nad innymi” – stwierdziła. Konsekwencje związane ze zwiększeniem produktywności są ogromne.

Oto niektóre z największych funkcji GenAI oprogramowania Copilot.