Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Narzędzie Dyson warte swojej ceny

Narzędzie Dyson warte swojej ceny

Za 599 USD to popularne narzędzie do stylizacji włosów nie jest tanie. Ale trzy oddzielne recenzje mówią, że jest jedna funkcja, która sprawia, że ​​jest wart swojej ceny.

Te produkty są ręcznie zbierane przez nasz zespół, aby ułatwić zakupy. Możemy otrzymywać płatności od stron trzecich za udostępnianie tych treści i za zakupy za pośrednictwem linków w tym artykule. Ucz się więcej

Dobra suszarka do włosów nigdy nie wychodzi z mody, a jeśli chcesz zainwestować tylko w jedno narzędzie, lepiej zrób z niego suszarkę do włosów.

Nie tylko wykonuje ważną pracę polegającą na suszeniu włosów, ale także uczy się, jak jej używać i ma różne style na wyciągnięcie ręki — gładkie i proste, z lokami lub duże i sprężyste.

Bezdyskusyjnie zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych suszarek do włosów na świecie Dyson Supersonicto było Innowacyjna brytyjska firmaPierwsza wyprawa w świat piękna w 2016 roku.

Za 599 USD jest droższa niż przeciętna suszarka do włosów — więc jaka jest różnica naddźwiękowy oprócz swoich konkurentów?

Powiązane: Czy Dyson Airwrap naprawdę jest wart szumu?

Założyciel Dyson, Sir James Dyson, z firmową suszarką do włosów Supersonic, kiedy została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2016 roku. Zdjęcie: dostarczone.

według dysonStephen Ong, dyrektor ds. Inżynierii pielęgnacji włosów, mówi, że ich „obsesyjną” misją jest nauczenie się, jak suszyć i stylizować włosy bez powodowania uszkodzeń termicznych.

„To rygorystyczne rozumienie włosów, wiedza o tym, jak nimi zarządzać oraz nasze skrupulatne podejście do inżynierii i testowania sprawia, że ​​oferujemy technologie pielęgnacji włosów poparte badaniami naukowymi i ciągłymi testami, aby zapewnić lepsze sposoby układania włosów we wszystkich rodzajach włosów, jednocześnie nadanie priorytetu zdrowiu włosów” – powiedział news.com.au.

DYSON SUPERSONIC, 599 USD

Superdźwiękowa suszarka do włosów Dyson. Zdjęcie: Dyson.

Kupuj tutaj w Dyson

Kupuj tutaj w Iconic

Kupuj tutaj w ADORE BEAUTY

Kupuj tutaj w Meyer

Superdźwiękowa suszarka do włosów Dyson Szybkoschnąca, napędzana małym, ale mocnym silnikiem cyfrowym Dyson V9, który obraca się z prędkością do 110 000 obr./min — sześć razy szybciej niż inne silniki suszarek do włosów. „

Aby pomóc Ci ustalić, czy a naddźwiękowy Wygodnie dla Ciebie, mamy trzech członków najlepszego zespołu doświadczonego w suszarce do włosów. We wszystkich recenzjach nasz zespół jest najbardziej podekscytowany naddźwiękowyMożliwość szybkiego suszenia włosów – w niektórych przypadkach skrócenie tego czasu nawet o połowę.

Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe informacje o plikach naddźwiękowyNajlepsze funkcje oraz przewodnik eksperta, jak stworzyć wielką i sprężystą eksplozję.

PHILIPPA TONKIN, Najlepszy Koordynator Redakcyjny

typ włosów: Grube i kręcone

READ  Half-Eleven to napędzany silnikiem V8 hot rod Porsche, o którym nigdy nie wiedziałeś, że chcesz

moje włosy przed. Zdjęcie: Philippa Tonkin.

moje włosy po. Zdjęcie: Philippa Tonkin.

Cóż, przyznam się. Zawsze tak myślałem produkty Dysona Wyglądało to zbyt dobrze, aby było prawdziwe. Widziałem niezliczone TikToki i jak ludzie chwalą się swoim najnowszym urządzeniem na swoich lśniących włosach i pomyślałem sobie „ale z pewnością nie jest to takie łatwe dla wszystkich?”

Mam bardzo gęste, kręcone włosy, więc przez większość czasu po prostu suszę na powietrzu i pozostawiam moje loki naturalne. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatnio sama suszyłam włosy. Mając to na uwadze, byłem ciekaw, jak to będzie dobrze naddźwiękowy Poszedłby do kogoś z bardzo ograniczonymi umiejętnościami suszenia.

Teraz miałem szczęście doświadczyć Dyson Supersonic I muszę powiedzieć, że jestem naprawdę pod wrażeniem. Szybko wysusz włosy. Fryzjerzy często mówią mi, że moje włosy bardzo dobrze zatrzymują wilgoć i dlatego długo schną. Ale byłem poważnie zaskoczony, jak szybko naddźwiękowy Praca.

Zacząłem od użycia nasadki Gentle Air do szybkiego suszenia całej głowy. Następnie podzieliłam włosy na sekcje przed użyciem nasadki do stylizacji zwiększającej objętość. Jeśli chodzi o łatwość użycia, nie wiem, czy jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu niż zwykła suszarka do włosów, ale na pewno jest dużo szybsza. Nie nagrzewa się również tak jak zwykła suszarka, co zdecydowanie doceniłem podczas wypróbowywania urządzenia latem.

Zacząłem od okrągłej szczotki, myśląc, że będę w stanie stworzyć miękkie fale, tak jak robił to mój fryzjer. Szybko zdałem sobie sprawę, że może to nastąpić po kilku kolejnych sesjach treningowych, więc postanowiłem zobaczyć, jak sobie poradzę z suszeniem, zanim spróbuję swoich sił w stylizacji. Kiedy skończyłem z wszystkimi moimi włosami, nadal były one dość bujne, więc zdecydowałem się wejść z nasadką grzebieniową z szerokimi zębami, przeznaczoną do kręconych i falowanych włosów.

To działało naprawdę dobrze, pomagając pozbyć się puszenia. W końcu pojechałem z obiektem latającym. Na koniec wciąż miałem kilka przelotów, ale chyba powinienem był spróbować dłużej. Większości jednak się pozbyłem.

Biorąc pod uwagę, że była to moja pierwsza próba, powiem na 100 procent Dyson Supersonic on na to zasługuje. Chociaż moje włosy nie były idealne i nie do końca odpowiadały standardom salonu, zdecydowanie nosiłabym takie włosy do pracy, brunch lub niezobowiązującą kolację.

Wszyscy wiemy, że praktyka czyni mistrza, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co mogę zrobić po kilku kolejnych próbach. Pochodząca od grubej, kręconej dziewczyny, która nigdy nie prostuje włosów, jest to zakup, którego nie pożałujesz.

Marina Tatas, najlepsza autorka o zakupach

Dźwięk naddźwiękowy to mój „wybawca włosów”. Zdjęcie: Marina Tatas / news.com.au.

typ włosów: Grube i kręcone

READ  Twórca „Halo Infinite” przedstawia plany zmiany sklepu w grze

Jako ktoś, kto gardzi suszeniem i prostowaniem moich gęstych, kręconych włosów, my Dyson Supersonic Jest jednym z moich wybawicieli włosów.

Najpierw myję włosy używając Marokański nawilżający szampon i odżywka Potem zapakowałem to w siebie Ręcznik z mikrofibry Coco & Eve. Po około 20 minutach dokładnie rozczesuję loki i nakładam dwie pompki Olaplex No. 1 Odżywcze Serum Do Włosów. 9 Ochrona Więzi. Potem idę do pracy.

Naprawdę walczę z wybuchem, więc robię własną wersję – odrzucam włosy do tyłu i palcami kieruję kosmyki w strumień powietrza.

Na szczęście Dyson Supersonic Mogę wysuszyć wszystkie moje włosy – a mam ich dużo, dzięki greckim genom – w mniej niż 10 minut. Inne suszarki do włosów, których używałem, trwały dobre 20 minut, więc wtedy wiesz, że są dobre.

the Dyson Supersonic Szybko, sprawnie i oszczędzam czas. Moje włosy są miękkie i gładkie, a ponadto czuję się świetnie, ponieważ nie stosuję ekstremalnych temperatur na moich włosach.

Edwina Carr-Barraclow, starszy dyrektor ds. treści i strategii ECOMMERCE

Edwina przysięga na Supersonic za szybką, szybkoschnącą dostawę. Zdjęcie: Edwina Carr Barraclough

typ włosów: Kręcone i suche

Używałem pliku Dyson Supersonic suszarkę do włosów od czasu jej pierwszej premiery w 2016 roku. Więc chociaż zdecydowanie nie jest to osoba do włosów (nieco uległem mojemu suchemu, kędzierzawemu mopowi), biorąc pod uwagę, że miałem dobre siedem lat na przetestowanie tego, myślę, że moje odkrycia są po coś liczone.

Jedna z pierwszych rzeczy, na które zwróciłem uwagę naddźwiękowy Jak szybko wysusza włosy – koniec z obolałymi nadgarstkami! Jestem ogólnie skończony i gotowy, aby zająć się swoim dniem w ciągu pięciu minut. Jako ktoś, kto jest bardziej skłonny do rozjaśniania włosów niż toalety, uwielbiam to naddźwiękowy Mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę i reguluje ciepło, aby nie uszkodzić włosów.

Desperacko chcę ułożyć włosy suszarką, ale nasadka do stylizacji zwiększająca objętość zapewnia gładki wygląd, który sprawia, że ​​wyglądam, jakbym włożyła trochę wysiłku. Zimny ​​​​strzał 28 ° C jest również skuteczny w zmniejszaniu efektu suszenia po suszeniu, który często mogę uzyskać.

Jedyny minus jaki widzę naddźwiękowy jest jego cena. 599 USD to dużo pieniędzy na suszarkę do włosów. Ponieważ nie miałem problemu z używaniem jej przez siedem lat użytkowania, myślę, że mój wskaźnik kosztu użycia jest teraz na niższym poziomie, więc jeśli regularnie suszysz i masz gotówkę, nie pożałujesz To.

Chociaż nie sądzę, aby na rynku było coś, co mogłoby z nim konkurować Dyson Supersonic Teraz, że ja też próbowałem Suszarka Parlux Z pewnością mogę polecić to jako niedrogą, ale wciąż luksusową alternatywę.

Jak działa hipersoniczne akcesorium do szybkiego lotu?

Nasadka Flyaway pomaga uzyskać „gładkie, błyszczące wykończenie”.

wydany w 2021 roku, Superdźwiękowy wałek do włosów Dyson Jest to wynik ponad 10 000 godzin profesjonalnego doświadczenia stylistów z udziałem ponad 420 stylistów w 80 salonach na całym świecie, powiedział Pan Ong.

READ  Pożegnaj się na Facebooku i trwale usuń swoje konto

„Zauważyliśmy, że styliści używają okrągłych szczotek i suszarek, aby wygładzić zabłąkane włosy, podczas gdy samostyliści szukający tego samego eleganckiego wykończenia jak w salonie, po stylizacji zwrócili się ku rozwiązaniom o wysokiej temperaturze, takim jak prostownice z płaskimi płytkami” – powiedział.

„To ostatnie przejście naraża włosy na dodatkowe, niepotrzebne ciepło, co zwiększa ryzyko możliwych do uniknięcia uszkodzeń”.

Aby zapobiec niszczeniu włosów przez stylistów domowych poprzez wydmuchiwanie niesfornych kosmyków za pomocą narzędzi o wysokiej temperaturze (powodując ich łamanie, co jak na ironię prowadzi do większej liczby niesfornych kosmyków), dyson Rozwijać Obiekt odlotowy który działa poprzez „podnoszenie długich włosów i ukrywanie tych nieznośnych odlotów”.

„Wykorzystuje efekt Coandy, aby za jednym pociągnięciem ukryć kłaczki i uzyskać gładkie, błyszczące wykończenie — bez potrzeby stosowania intensywnego ciepła” — powiedział Ong.

„Tworzy to standardowy wygląd salonu, automatycznie chwytając i unosząc długie włosy do przodu, podczas gdy drugi odrzutowiec napędza pasmo i znika z pola widzenia”.

Dyson Supersonic Flyaway Hair Attachment (żelazo), Dyson, 99 USD

Akcesoria do włosów Dyson Supersonic Flyaway (żelazko). Zdjęcie: Dyson.

Kupuj tutaj

Jak wykonać szybki wsad za pomocą ultradźwięków

Tutaj ekspert wyjaśnia, jak uzyskać idealny sprężysty podmuch z Supersonic. foto: Instagram/@dysonanz.

Po pierwsze, zacznij od „czystych, wilgotnych włosów, ponieważ pomaga to zapobiegać wypadaniu włosów”, zgodnie z Globalnymi wytycznymi. dyson Ambasador designu Peter Thomsen.

Po nałożeniu grubego sprayu na korzenie włosów, rozpocznij wstępne suszenie włosów przy średniej prędkości i niskiej temperaturze za pomocą nasadki Gentle Air.

Następnie równomiernie podziel włosy, zgodnie z radą Thomsena: „Staraj się nie układać zbyt wielu włosów na raz, bo nie uzyskasz lekkiego, uniesionego wyglądu, do którego dążymy”.
Przełącz na nasadkę koncentratora do stylizacji na średnich ustawieniach prędkości i ciepła.

używając twojego Duża cylindryczna szczotka Dyson Alternatywnie zacznij czesać włosy pod i od skóry głowy, jednocześnie przesuwając się w górę Superdźwiękowa suszarka do włosów Dyson powiedział pan Thompson.

„Pamiętaj, aby unieść i wysuszyć korzenie”.

Pamiętaj, aby podążać za szczotką przez całą długość włosów za pomocą nasadki do stylizacji zwiększającej objętość, powtarzając te czynności na innych częściach włosów.

Aby zakończyć, załącz plik Obiekt odlotowy I ustaw go na wysoką prędkość, niskie ciepło, jednak jeśli masz grube włosy, możesz wybrać wyższe ustawienie ciepła.

Globalny ambasador wzornictwa Dyson, Peter Thomsen.

„Poczekaj, aż włosy zostaną podciągnięte do łokcia, a następnie powoli rozpuść włosy, aby ukryć niesforne kosmyki” — powiedział pan Thompson.

„Rozczesz włosy i przesuń je do przodu, zakręć Obiekt odlotowy 45 stopni i tył.

Aby zakończyć, rozprowadź krem ​​wykańczający na włosach palcami i dodaj odrobinę suchego utrwalającego sprayu.

Dowiedz się, czy Dyson Airwrap jest naprawdę wart swojej ceny 899 USD tutaj, a także przeczytaj naszą recenzję stylu ghd Duet tutaj.

Jeśli chcesz uzyskać zuchwałą zniżkę w następnym sklepie, sprawdź kupony news.com.au, które zawierają kody rabatowe dla dużych marek, takich jak Adore Beauty i Sephora.

Zapisz się w końcu Najlepszy biuletyn jest tutaj Najnowsze informacje o zakupach i wyprzedażach.