Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szef dziwnego świata, którego prawie nikt nie widział

Szef dziwnego świata, którego prawie nikt nie widział

Ethana Gatcha

Wysłane 3 godziny temu: 22 marca 2023 o 2:40 w nocy

gwiazda Przeznaczenie 2Nowa światło słoneczne Dodatek to Neumona – obszar patrolowy do swobodnego poruszania się, osadzony w olśniewającym futurystycznym mieście Neptun. Zaczyna się ciężko jak skała ze względu na niedawne trudności w strzelankach krzyżowych Bungie, ale jest mnóstwo zabawnych przedmiotów kolekcjonerskich do znalezienia i małych sekretów do odkrycia. W rzeczywistości dość trudno jest znaleźć w grze jeden taki sekret, którego prawie nikt nie ukończył: cotygodniowe globalne wydarzenie z bossem o nazwie Supernumerary Blitz, które daje gwarantowane egzotyczne łupy.

Co tydzień inna część Neomuny służy jako obszar penetracji poprawki. Wrogowie pojawiają się w większej liczbie, jest więcej źródeł energii Strand, a co jakiś czas nad dużą liczbą pojawia się ogólne wydarzenie. Wszystkie te informacje można wydobyć z mapy świata zewnętrznego, ale takie Forbesapodkreśla Paweł TassiW rzeczywistości doprowadzenie do pojawienia się wydarzenia, nie mówiąc już o jego ukończeniu, nadal stanowi dużą przeszkodę.

Jak działa Nadliczbowy Blitz?

Porównuje go do światowego lidera w stylu MMO, który wyszedł z ostatnich czasów Diablo IV Szczególnie odpowiednia beta. Jednak główna różnica polega na tym, że chociaż RPG akcji Blizzarda robi wiele, aby telegrafować akcję i ładować ją graczami, nie ma z tym większego zamieszania. Przeznaczenie 2Bitwa z bossem Overload Blitz. W ciągu prawie 50 godzin z rozszerzeniem spotkałem się tylko raz dwa razy iw obu przypadkach nie było żadnego innego gracza, który mógłby pomóc.

Kiedy tak się dzieje, Supernumerary Blitz wygląda jak każde inne normalne wydarzenie publiczne, chyba że przełączysz znacznik mapy. Składa się z sześciu chronionych Minotaurów wielkości Strażnika Wrót, pojawiających się na mapie, otoczonych przez armię mniejszych Weksów. Podobnie jak faza Weksów w Przeciążeniu Terminalu, główna ogólna aktywność Neomuny, musisz zabić świecące Minotaury, chwycić pozostawione przez nich działa naprowadzające i strzelać do gigantycznych Minotaurów, aby rozbić ich tarcze. Następnie możesz zabrać się do pracy, odcinając ich miękkie wskaźniki zdrowia, mając tylko 10 minut na zniszczenie ich wszystkich. To naprawdę fajny pomysł i coś w tym stylu Przeznaczenie 2 Droga potrzebuje więcej niż. Niestety, wydaje się, że nikt nie jest w stanie go znaleźć ani dokończyć.

READ  Nowa konsola PlayStation ukaże się w okresie świątecznym

Według ciepły Rondel Witryna analitycznaObecnie mniej niż 1 procent wszystkich graczy odnosi zwycięstwo w nadliczbowym wydarzeniu Blitz. Bungie zwiększył częstotliwość pojawiania się wydarzeń w zeszłotygodniowej łatce, ale wydaje się, że jest to bardzo rzadkie. Spędziłem prawie 2 godziny na Neomunie i nie zauważyłem ani jednego. To gwarantowany spadek dziwnego sprzętu, więc rozumiem, że nie powinno się to zdarzać przez cały czas (chociaż dzienny lub tygodniowy limit zapasowych skrzyń Blitz może również obejść ten problem).

Największym problemem jest to, że nigdy nie wydaje się, że jest to tradycyjne wydarzenie z szefem świata w stylu MMO, ponieważ instancje Neomuna rzadko mają więcej niż pół tuzina graczy rozmieszczonych w wielu regionach. Jeśli nie znajdujesz się w Strefie Najazdów Weksów, nie pojawi się ostrzeżenie, że rozpoczął się nadliczbowy atak Blitz, jeśli nie będziesz stale sprawdzać. A biorąc pod uwagę wysoki poziom energii zalecany dla wydarzenia, nawet trzyosobowej drużynie ogniowej trudno jest stawić czoła, chyba że są doświadczeni, skoordynowani i naprawdę blisko limitu energetycznego.

Czytaj więcej: 13 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed rozpoczęciem Przeznaczenie 2: Błysk

Następnie pojawia się kwestia tego, że wydarzenie jest tak intensywne, że wydaje się, że już się wydarzyło Gry niektórych graczy uległy awarii. Wydaje się, że jest to przynajmniej częściowo spowodowane ogromną liczbą wrogów pojawiających się podczas Nadliczbowego Blitzu oraz faktem, że wielu graczy korzysta teraz z nowych podklas Strand, których zakończenia są również znane jako Czasami gra się zawiesza.

Inni gracze po prostu żałują, że przypadkowe osoby wokół nich nie wiedziały, co robią. „Próbowałem wyczyścić to wydarzenie publiczne siedem razy i za każdym razem, gdy patrzę, licznik czasu znika, a my ponosimy porażkę, ponieważ ludzie nie łamią tarcz bossa ani nawet nie próbują przejść na minotaury, a to jest bardzo frustrujące” książki włączony pojedynczy gracz Rondel subreddit. A bez żadnych narzędzi do polowań grupowych w grze lub innych dobrych środków szybkiej komunikacji i dobierania graczy, Supernumerary Blitz może czasami wydawać się daremnym ćwiczeniem. Z drugiej strony, to jest a Rondel Doświadczenie w pigułce. Mamy nadzieję, że tak już nie zostanie.

READ  Jak uzyskać nowy wygląd legendarnej skórki Mercy Overwatch League?

Więcej z Kotaku Australia