Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NASA aktualizuje swoje narzędzie do wizualizacji „Oczy na Układ Słoneczny”

NASA wydała ogromną aktualizację „Oczy na Układzie SłonecznymNarzędzie do wizualizacji.

„Ponad dwa lata w przygotowaniu aktualizacja zapewnia lepsze sterowanie, ulepszoną nawigację i wiele nowych możliwości poznania naszego niesamowitego zakątka wszechświata – bez skafandra kosmicznego” – powiedziała agencja. Mówi. „Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie podłączone do Internetu”.

NASA twierdzi, że narzędzie do wizualizacji oparte na przeglądarce pozwala użytkownikom „obracać i porównywać obiekty obok siebie, a nawet dostosowywać perspektywę i oświetlenie”, a także badać interaktywne symulacje wykonywanych zadań. PodróżnikA wytrwałośći inne statki kosmiczne.

Oczy na Układzie Słonecznym można wykorzystać do „śledzenia trajektorii statków kosmicznych i ciał niebieskich od 1949 przez przyszłość do 2049”, mówi agencja, z różnymi opcjami obserwacji obiektu i skali czasowej, w której prowadzone są symulacje. .

„Piękno opartej na przeglądarce funkcji „Oczy na Układ Słoneczny” polega na tym, że naprawdę zachęca do eksploracji” Laboratorium Napędów Odrzutowych Producent oprogramowania Jason Craig powiedział w oświadczeniu. „Wystarczy połączenie internetowe, urządzenie z przeglądarką internetową i trochę ciekawości”.

READ  Dwie potencjalne egzoplanety „wodnego świata” zostały odkryte przez teleskopy NASA Hubble i Spitzer